reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No właśnie czy w lodówce czy nie to przy tych upałach wyobraźcie sobie ile może być stopni w samochodzie w pełnym słońcu skoro dziecko zmarło jakiś czas temu na parkingu :szok:

Dziewczyny a jaka jest różnica między clexane, flaxypiryną i fragminem? tylko producent, czy różnica w cenie też jest spora? Któreś z nich może nie powodują aż tak dużych siniaków? A jak one są pakowane, pojedynczo? Bierze się je do pozytywnej bety czy jak? Pytam bo postanowiłam jutro iść do stacjonarnego gina, zawsze bez problemów wypisał mi wszystko co chciałam, tylko nie wiem czy nie jest na urlopie. A jak nie to lawendowy zaoferowała swoją pomoc, tylko, że ona ma clexane 0,6 i nie wiem czy to nie za duża dawka. Na dodatek ona cały czas to musi brać więc nie chcę jej zbytniego kłopotu robić.

Olusia a Ty miałaś dzisiaj transfer? Co z Twoimi zarodeczkami? Jakiej są klasy? Będę chciała 1 a drugi na zimowisko ale zobaczymy co na to profesor.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasik: wszystkie leki to heparyna wiec kazdy z nich dobry. Ja chyba mialam po clexane mniejsze siniaki ale nie pamietam dokladnie wiec nie chce wprowadzac w blad. 0.6 to troszke duzo bez szczegolnych przeciwskazan. Ale mozna stosowac jesli jestes kobitka "przy sobie". Im wiecej sie kilo wazy tym dawka moze byc wieksza
 
Lolitka właśnie patrzę w necie i najtańsza jest flaxypiryna a clexane najdroższe a w ogóle 0,4 np na doz.pl nie ma więc pewnie trudno dostępna. Zobaczymy co jutro powie mój stacjonarny gin. Ważę 64 kg przy wzroście 173 więc taka sobie jestem. Po encortonie i tak przytyłam i po ostatniej stymulacji bo jeszcze 2 miesiące temu ważyłam 60 kg :szok:
 
Dziewczyny, mam clexanę 0,4 - 19 zastrzyków. Są na niej napisane daty markerem jak miałam brać zastrzyki. Za te 19 zatrzyków chciałabym 150 zł.
 
LIPIEC

22: Agulla84 - podglądanie pęcherzyków
22: Aisa79 - wizyta kontrolna przed stymulką

22: inka26 - podglądanie pęcherzyków
23: kasik36 - udany transfer + jeden mrozaczek na lodowisku
28: Juhasek87 - wysoka beta !!
29: alternatywa - wizyta u immunologa
30: dorotav - kontrola u gina
 
Witam ,jeśli ktoraś z was jest zaintersowana to chetnie odsprzedam 1opakowanie DUPHASTON 10mg -20tabl. cenna 30zl z wysylka. Sprzedaje bo kupilam,ale przy ciąży lekarz kazal oddstawic.
 
alternatywa widzisz za późno się dzisiaj obudziłam z clexane bo chętnie bym odkupiła a tak raczej nie dojdą do środy a na dodatek boję się transportu w upale, że straci swoje właściwości :-( Chyba, że planujesz wycieczkę do Trójmiasta w środę? Z Twojego miasta przesyłka miałaby długą drogę a u Was na południu chyba jeszcze cieplej niż u nas. Ale jak mi się uda i będę musiała dalej brać to się odezwę.
 
Ostatnia edycja:
Dopiero teraz mogę napisać choć wcześniej w pracy zaglądałam na dobre nowiny i się doczekałam ☺
Ann -super, super niech moc będzie z Tobą
Kasik - fajnie że maluchy mają się dobrze a pamiętasz ile miał największy pęcherzyki na ostatniej wizycie.
Olusia- gdzie się podziewasz?
 
ann84 gratuluje :-):-):-) super beta i oby tak dalej przyrastala

Kasik36 za twoje zarodeczki tez trzymam kciuki :tak:

i za cala reszte tez trzymam kciuki, sorki ze nie wymieniam z osobna, ale dzis kiepsko sie czuje i nawet nie mam sily przeczytac co nowego na forum :baffled:
Zycze wam milego wieczorku :-D
 
reklama
Gos, Jazzabell za bzykanko na szkle ;-)

Dziewczyny gonal mam trzymać w lodówce jest na nim napisana min i max temperatura, pergoveris ma podaną tylko temp.max 25 upchnęłam go głęboko w ciemne miejsce ale mam obawy czy nie za gorąco. Przełożyć go do lodówki nie chcę przedobrzyć w drugą stronę.
 
Do góry