reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy któraś z was przechodziła usuwanie mięśniaka? u mnie podobno ma być laparotomia...czyli ciecie całego brzucha. Do tej pory nikt nie widział w nim problemu...teraz jak poszlismy żeby startowac do icsi powiedział lek żeby go lepiej usunąc...jestem przerażona nie tak bardzo operacja jak tym ze będe cieli po macicy a ja jeszcze nie rodziłam...znam osoby któe to przechodziły ale to wszystko starsze kobiety które miałe ich sporo i wiadomo po macicy....pomóżcie please
Koleżanka rodziła 2ke dzieci przez cc i miała przed ciąża stwierdzone mięśniaki. Do tej pory nawet po drugim cc jej tego nie wycieli. U nas lekarze jak sie z mięsniakiem nic złego nie dzieje i kobieta nie rodziła to nie ruszaja. No ale nie wiem jak gdzie indziej
 
Atena wszystkie 6 pęcherzyków były równej wielkości, lekarz wpisał w rubryczkę w przedziale 16-18 mm ale mówił, że mają około 18 mm, tylko ten jeden na lewym miał 8 mm więc na ten nie liczyliśmy, przed 2 dni pewnie trochę urosły bo to było w środę o godzinie 18-tej a punkcja w piątek o 12-tej.
 
Ann84, gratuluję bety:) Niech kropek rośnie prawidłowo:) Powiedz, czy bierzesz jakieś leki na endometriozę?
Kasik, gratuluję super wyniku po punkcji:) I kciuki za transfer:) Profesorek będzie robił:) Ja nareszcie miałam @, ale w przeciwnieństwie do Ciebie, musiałam w piątek dzwonić do męża, żeby mnie z pracy zabrał, bo nie byłam w stanie funkcjonować. Od 8.00 do 6.00 zwijałam się zbólu i wreszcie o 16.00 nie dałam rady i wzięłam ibuprom max. Od tamtej pory miałam spokój. Odstawiłam acesan, bo bałam się go brać. Pierwszy raz w życiu miałam coś takiego i 3 dni i koniec @. Jestem w szoku.
jazzabell, gos, kciuki za sex na szkiełku:)
finesse, gratuluję maluszków:)
 
Anulla współczuję bolesnej @ nie bierz nigdy leków zawierającyh ibuprofen, one uszkadzają komórki. Co prawda do crio to nie takie istotne ale lepiej dmuchać na zimne. Jak coś to bierz nospę max i do tego leki zawierające paracetamol, mogą być jakieś forte, max czy coś z tym stylu ale tylko z paracetamolem. Mój wynik super nie jest ale cieszę się z moich dwóch zarodeczków :tak::-):tak:
 
Kasik, najważniejsze, że są zarodeczki. Będzie rodzeństwo dla pierwszego kropka, którego dostaniesz w środę:) Pamiętam, że nie można ibopromu, ale miałam wybór - albo wziąć ibuprom, albo jechać na pogotowie. Wolałam jednak ibuprom. Nigdy nie miałam tak bolesnej i obfitej @ i nie dawałam już rady, bo ile można od samego rana się męczyć. (bo wzięłam od rana 4x praracetamol i 2x nospa max). Mąż to nie wiedział co się dzieje. Upał jak nie wiem, a ja pod kocem z gorączką. Coś strasznego przeżyłam. Chyba nie będę brać znowu tych zastrzyków:(
A chciałam do dr S na 14.08 się zapisać i miejsc nie ma. Muszę jeszcze zaklepać wizytę na 16.08, ale nie wiem jeszcze do kogo iść.
 
Anulla poproś, żeby wpisali Cię na listę rezerwową, że Ci bardzo zależy, czasami się coś zwalnia albo dzwoń co 2 dni. To teraz aż takie długie kolejki do niej są? :confused: A Ty brałaś clexane?
 
Kasik, brałam clexane. Dr. P mi przepisała, a dr. S powiedział, że on nie widzi wskazań do zastrzyków i nie rozpisze mi jak mam je brać. No ale się uparłam i kłułam się. Do dr. P nie ma kolejek i zaklepałam jedną wizytę, ale wątpię czy dostanę wtedy @ i chyba na nią nie pojadę, ale jestem w szoku, że do dr. Stencla są takie kolejki, że na miesiąc wcześniej nie ma miejsc. Nie wiem co zrobić, bo 14.08 (czwartek) mogę jeszcze nie mieć @, w piątek jest święto, w poniedziałek może być po @. A w sobotę nie ma dr. Stencla. Nie wiem jeszcze do kogo iść. Nie wiem czy w sierpniu podejdę do crio.
 
Kasik, u nas upały przeogromne! Bleee. Ale jakbyś miała brac clexanę i chciała to w sierpniu moi znajomi będą w Gdańsku :) mogą zabrać :)
Ja dzisiaj powtarzałam antykoagulant toczniowy i musiałam się wykłócić, że nie będę płacić za badanie. Wyszedł wynik wątpliwy, bo laboratorium źle zabezpieczyło krew. To chyba logiczne, że na ich koszt...
I zaszczepiłam się na żółtaczkę - pierwsza dawka.
I byłam po raz pierwszy od kilku lat u lekarza rodzinnego w zwykłym ośrodku - z tego najbardziej jestem dumna, bo się tego obawiałam :)
Pracowity dzień :)
ann - gratulacje.
Olusia - jak żyjesz?
 
reklama
Olusia- pytałam wcześniej i dalej Cię nie ma .... co u Ciebie?

Kasik- dzięki za info , mój doktor kończył zawsze stymulację jak pęcherzyki miały 20 i chciałam porównać
 
Do góry