reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Juz jestem w domku i opdoczywam po punkcji. Wydobyli ze mnie 7 poprawnych jajeczek o reczte sie nie pytalam :) dostalam luteine 100 2 tabletki co 12 godzin, estrofem 1 tab. co 8 godzin od jutra, femibion 1 tab od dzisiaj, zamur 1 tab co 12 godzin przez 5 dni, fragmin 5000 od jutra, encorton tak jak bralam. Tylko nie wiem czy mam brac osobno kwas foliowy jak bralm wczesniej? Jutro po 11 mam dzwonic jak rosna maluszki :)
 
Ann84, serdeczne gratulacje :) Ja bym zawalczyła o ten progesteron, koniecznie! jest bardzo waży do utrzymania ciąży. U mnie przy 3x4 podjęzykowo i 3x6 dupkowo poziom jest 73... przy 23 i beta <1 mówili, że za niski progesteron, dostałam końskie dawki luteiny.

Kasik, leczę się w warszawskiej - nie u konkretnego lekarza, bo jestem z poza Warszawy i trafienie na tego samego za każdym razem w odpowiednim terminie graniczy z cudem. Na razie najlepsze doświadczenia miałam z dr Pałaszyńskim, umiarkowane z dr Szpetnar, dobre z dr Niemoczyńskim. Co do dodatkowych procedur - tak, wzięlismy assisted hatching, embro glue, separację plemników i hodowlę 5 dni, do stadium blastocysty.
edit: zarodki były coś klasy BB

Lolitka200, w weekend nie wytrzymałam i poszłam na kajaki oraz pojechałam do stajni (ale nie wsiadałam, tylko lonżowałam). Trochę mnie roznosi, zobaczymy czy Obywatel nie ma nic przeciwko...

Dorotav, zobaczymy jak będzie. Mamy jeszcze dwa mroziaczki, więc na pewno będę tutaj aktywna :)
 
Ostatnia edycja:
Kochane to co proponujecie??? jak zwiększyć ten progesteron???

teraz mam 3x1 dupka i 3x2 luteine 50 mg podjęzykową. mam w dostępie luteine dopochwową 100mg i 50 mg, tylko ze lekarz mi ja odłożył i zamiast niej mam dupka bo bardzo mnie podrażniała......

co i o ile zwiększyć??
Lolitka???
 
Ann84 nadal krwawisz? Na pewno dupka zwiększ do 2 tabletek a jeżeli krwawisz i na dodatek masz podraNenie to ja bym nie ryzykowali dopochwowow lutki tylko wsYstko do drugiego otworu zwieksYc :)
 
Ann -gratulacje !!!!!
Ja po punkcji -z 4 pecherzykow wyjeli 4 komorki :) Ale jedna rzrcz mnie dziwi - mam brac tylko progesteron w zasrzykach i nic wiecej. Lekarz zastanawial sie nad antybiotykiem, ale stwierdzil ze punkcja byla mala wiec nie ma koniecznosci i ze lepiej bez antybiotyku :>
Rzecz jasna biorejeszcze folik, od kilku miesiecy ale porownujac Wasze listy lekow ........? Dodam ze prowarzi mnie kierownik warszawskiego Invimedu
Jutro czekam na tel z kliniki :)
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy któraś z was przechodziła usuwanie mięśniaka? u mnie podobno ma być laparotomia...czyli ciecie całego brzucha. Do tej pory nikt nie widział w nim problemu...teraz jak poszlismy żeby startowac do icsi powiedział lek żeby go lepiej usunąc...jestem przerażona nie tak bardzo operacja jak tym ze będe cieli po macicy a ja jeszcze nie rodziłam...znam osoby któe to przechodziły ale to wszystko starsze kobiety które miałe ich sporo i wiadomo po macicy....pomóżcie please
 
Do góry