reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Napiszcie mi prosze czy dzien przed punkcja bralyscie jeszcze jakies leki? Chodzi mi zwlaszcza o te ktore zapobiegaja pekaniu pecherzykow. W sobote rano mialam ostatni taki zasrzyk a puncja dopiro w poniedzialek rano -czyli 48 godz. Boje sie zeby mi nie popekaly:>
 
Juhasek87 transfer pewnie bedzie w poniedzialek :tak:

jazzabell ja dzien przed punkcja bralam tylko aspiryn cardio oraz kwas foliowy... dopiero dzien po punkcji leki zalecane...jedynie co w tym samym dniu bralam to antybiotyk zamur 250 ktory mam brac do skonczenia opakowania...
 
Czesc Dziewczynki. Widze ze przygotowania do punkcji pełną para. :-) cieszy mnie to bardzo:-D ja dzis rano wstaje i znow krew i brudzenie... Zrobilam test no i jest ta druga wymarzona kreseczka. Blada bo blada ale jest... Wiec to mnie dzis trzyma przy zyciu i moze jakos do jutra dotrwam do badania...
Zycze wszystkim milego dnia! :-)
 
Ann84 gratuluje 2 kreseczek:tak:

Juhasek87 1 lub 2 w zaleznosci jak sie beda rozwijac :tak: dowiem sie w poniedzielek

Kasik
powiec mi to Martaczi bralam lutke dopochwowo i podjezykowa? pamietasz jaka dawke?
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, odważyłam się właśnie dołączyć do Forum :)

Staramy się już (tylko?) 5 lat, ale oboje dobiegamy 40-ki, wiec czasu dużo nie zostało... Po ostatnim zabiegu zaczynam mieć nadzieję, w piątek idę do lekarza zobaczyć, czy jest pęcherzyk... W pracy powoli wariuję, myślę tylko o TYM. Musiałam tez odstawić wszystkie ulubione sporty, nie bardzo mam co robić z czasem ;)

Pozdrawiam gorąco wszystkie starające się :)
 
Ann- wow 2 kreski, moje marzenie. Dotrwaj do jutra to po wzroście bety choć troszkę uspokoisz się.

Olusia- a u Ciebie w klinice transfer zawsze w 3 dobie?

Kasik- będziesz miała dzisiaj jakieś informacje o swoich maluszkach?

finesse- Witaj! Wielkie &&&& za bąbelka lub bąbelki :-) która klinika tak Cię uszczęśliwiła?

Alternatywa- jak tam imprezka, dałaś radę?
 
reklama
Do góry