reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
finesse, witaj na forum, gratuluję i trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie, no i na długo to wśród nas nie pobędziesz, za chwileczkę na drugie forum zawitasz do ciężaróweczek, cieszę się, żeby tak wszystkie z nas tam trafiły.

Ann84, no jak test pokazał drugą kreseczkę to znaczy że beta rośnie. Trzymam kciuki.

Alternatywa, małymi kroczkami a będzie coraz lepiej, zbieraj siły, my tu jesteśmy po to by siebie wzajemnie wspierać.

Atena, no mam nadzieję że infekcja poszła w diabły, jeszcze dwa dni globulek, tydzień muszę odczekać i 30 lipca idę do doktorka na "przegląd" ;-) zrobię wymaz no i zobaczymy.

Dzisiaj jest mi bardzo smutno, nasza 14 letnia psina uciekła, wczoraj i dzisiaj jej szukaliśmy ale niestety :-(
 
dorotav przykro mi z powodu psa, ja jestem straszna psiara wiec wiem co czujesz. Moze jeszcze wroci, jak to samiec to moze poszedl w rejs za suka, ktora ma cieczke. Psy niestety tak maja, ze chowaja sie przed zdechnieciem :( 14 lat to sporo dla psa. A chorowal moze?
 
kasik36, suczka Lulu owczarek collie, choruje, ma guzy już za dobrze nie słyszy i widzi, ale cały czas jest żywa i chętna do zabawy, podejrzewamy że wyszła kiedy brama była otwarta jak goście babci odjeżdżali, rodzice dopiero jak wrócili koło 1 w nocy zorientowali się że jej nie ma. Mam nadzieję że wróci, chociaż w okolicy las i drogi i pociąg, więc .... :-(
 
kasik36 a ja nie dostalam estrofemu.. myslisz ze powinnam go brac? relanium mam brac dopiero od dnia transferu ale przez tydzien po 1 tabletce na noc... wlasnie ja nie odstawialam aspiryny cardio a pytalam sie i nic mi nie mowil... i bralam dalej :tak:

Atena74 dam dam znac kochana, nie martw sie... dzis moja klinika tez nie pracuje wiec nie dzwonili do mnie co z zarodkami...:-)
dorotav kochana przykro mi... :-( moze sie znajdzie jeszcze...:tak:

A dziewczyny mam pytanie mozna pic Inofem z tymi lekami co biore obecnie?
 
kasik36 teraz tak mysle... no chyba endo mi sie nie zmiejszy bo nie biore tego estrofemu? jak myslisz? hmmm

wiem ze przy crio bralam estrofem od 2-3 dc ...
 
Olusia, ja brałam estrofem tylko przy criotransferze, jak miałam cykl sztuczny, nigdy przy transferze świeżynki, myślę że endo masz dobre i nie potrzeba go podkręcać. Inofem to kwas foliowy w proszku więc jak najbardziej wskazany

Kasik36, mam nadzieję że pamięta drogę do domu chociaż dawno z nią nie chodzimy na spacery, ma olbrzymi ogród do biegania.

gos1512, Jazzabel, jutro Wasz dzień, powodzenia i owocnego jajcobrania


LIPIEC

21: Ann84 - wysoka beta !!
21: gos1512 - punkcja
21: Jazzabell - punkcja
22: Agulla84 - podglądanie pęcherzyków

22: Aisa79 - wizyta kontrolna przed stymulką
22: inka26 - podglądanie pęcherzyków
23: kasik36 - udany transfer + jeden mrozaczek na lodowisku
28: Juhasek87 - wysoka beta !!
29: alternatywa - wizyta u immunologa
30: dorotav - kontrola u gina
 
reklama
Do góry