reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kasik36 super :tak: ciesze sie bardzo i juz trzymam kciuki za punkcje

Olusia ja w popszedniej klinice tez mialam relanium 2 godz przed transferem, pozniej wieczorem i przez kolejne 3 dni 2 x dziennie, a teraz kazali tylko 2 godz przed transferem i wieczorem i najlepiej 2 mg a nie 5mg jak poprzednio....a wiec jak widac co klinika to inny zwyczaj. Magnez mialam brac bez zmian, a nospe w razie potrzeby
 
reklama
Estradiol 1165, progesteron 1,34, 6 pecherzykow po prawej rownej wielkosci 16-18 mm, 1 po lewej ale mniejszy 8 mm wiec na niego nie liczymy. Reszta pecherzykow nie zareagowala na stymulacje. Punkcja w piatek o godz 11:00 :) Oczywiscie przyczepilam sie do progesteronu ale doktorek nieugiety, mowi, ze do 2 a nawet 2,5 jest ok wiec nie bede sie klocic.

Brawo Kasiu:-)
 
Kasik- fajnie,że te pecherzyki masz takie równe także będzie szcześliwa 6. W piątek Twój wielki dzień, zleciało to jak błyskawica. Mnie przy krótkim protokole stymulują 10 dni a u Ciebie chyba wyszło 8 czy coś pomyliłam? Jak sie czujesz?

Alternatywa- nasz doktor nie przepisuje relanium bo już go pytałam

Olusia- idziesz łeb w łeb z Kasik także będzie Wam raźniej

Mmm - jak nastrój po transferze, odpoczywasz czy wręcz przeciwnie?

Ja mam jutro podglądanie bo chcę zacząć w kolejnym cyklu ale mi się coś chyba pokiełbasiło z cyklem bo mam śluz płodny w 16 dniu mimo, że cykle mam mega krótkie 24/26 dni a ostatnio nawet mi wyskoczyło 22 dni:angry:. Będą jaja jak pojadę niepotrzebnie.
 
Atena dokladnie stymulacja menopurem 7 dni, osmego dnia juz tylko gonapeptyl i pregnyl, szybko poszlo ale u mnie tak zawsze bo mam krotkie cykle. Czuje sie ok :)

Agulla pewnie, ze mozesz jechac, nie opalaj sie tylko bo moze nastapic reakcja alergiczna po lekach, kapiel w zimnym morzu tez nie wskazana, no i uwazaj na siebie.
 
Ostatnia edycja:
Atenko, a uzasadnił dlaczego nie przepisuje relanium?
Mam nadzieję, że na dzisiejszej wizycie powie Ci same konkrety. A tak nawiasem - płacisz za wizytę, czy ona jest w ramach programu? Muszę tam zadzwonić, że jestem po łyżeczkowaniu i jakoś nie mam natchnienia :(
 
reklama
dobrze, tylko piersi mnie nie bolą ale wiem, że każda ciąża jest inna i nie będę miała identycznych objawów co do minuty jak ostatnio:-) Bardzo się denerwuje o tą Kruszynkę czy jej dobrze u mnie itp. Mówią, że po poronieniu organizm łatwiej przyjmuje kolejną ciąże a ile w tym prawdy nie wiem..
Ale grzecznie czekam dalej.
 
Do góry