reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kasik, gratuluję ładnych pęcherzyków. Ja miałam dużo ale bardzo nieregularne. Ty masz ładne i równe:) Trzymam kciuki za punkcję i niech wszystkie się zapłodnią i nareszcie będą mrozaczki dla rodzeństwa świeżaczka:tak:

dziewczyny co do relanium - 2 godziny przed transferem 1 tabletka i wieczorem druga. W sumie 4 dni można brać relanium 2 razy dziennie. Ja tak mam za każdym razem.

mmm - czy działa fraxiparine, to wydaje mi się, że tak jak z clexane. U jednych zadziała, innych nie ma znaczenia. Sama nie wiem jak się odnosić do tych zastrzyków i ich działalności.
Ja robiłam sobie zastrzyki po operacji i nie miałam problemu z igłami, nie wiem, może ze strachu nie czułam bólu i mocno się wkłuwałam, bo ani nie bolało, ani siniaków nie miałam. Za to po clexane mnie szczypało.
 
reklama
kasik36 no super... :tak: czyli to byla od ciebie rozpiska ktora sobie zapisalam :)

mmm... Czyli chyba tez chce encorton.. a jak mi nie dadza? to co wtedy? mysliscie ze on tez pomaga? bierzesz go od transferu czy juz wczesniej?

Czyli przypuszczam ze bede brala takie leki jak: fragmin lub fraxiparyne, lutka, antybiotyk zamur do skonczenia opakowania...kwas foliowy, encorton i relanium 4 dni i myslalam by brac magznez i nospie co wy na to?
 
kasik36 no super... :tak: czyli to byla od ciebie rozpiska ktora sobie zapisalam :)

mmm... Czyli chyba tez chce encorton.. a jak mi nie dadza? to co wtedy? mysliscie ze on tez pomaga? bierzesz go od transferu czy juz wczesniej?



Czyli przypuszczam ze bede brala takie leki jak: fragmin lub fraxiparyne, lutka, antybiotyk zamur do skonczenia opakowania...kwas foliowy, relanium 4 dni i myslalam by brac magznez i nospie co wy na to?

encorton dają u mnie standardowo.borę od punkcji. zawsze możesz podpowiedzieć,żebu ci dr przepisał. ja zamiast kwas foliowego biorę femibion
 
mmm... a powiedz mi nie moglas zamrozic komorek? ja mam taki zamiar... rozmawialam dzis z pania doktor i z polozna ktora jest przy zabiegach i ze mowily ze nie nie traca na wartosci...no chyba ze tak mowia by zarobic... to moze faktycznie poprosze o encorton... bo przy 1 podejsciu tzn swiezych nie mialam encortonu a do crio mialam encorton...
 
mmm... a powiedz mi nie moglas zamrozic komorek? ja mam taki zamiar... rozmawialam dzis z pania doktor i z polozna ktora jest przy zabiegach i ze mowily ze nie nie traca na wartosci...no chyba ze tak mowia by zarobic... to moze faktycznie poprosze o encorton... bo przy 1 podejsciu tzn swiezych nie mialam encortonu a do crio mialam encorton...
dziewczyny piszą, że komórki źle się mrożą, a potem słabo zapładniają, poza tym w programiemz nie ma sensy mrozić bo leki kosztują mniej niż mrożenie, a podobno i tak nie możesz ich wykorzystać w programie
 
reklama
Olusia, magnez jak najbardziej możesz brać, ja mam za każdym razem zapisywany 3x1 dziennie od początku stymulacji, zapobiega skurczom macicy. No-spę brałam przy pobolewaniu, skurczach brzucha..
 
Do góry