reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Esiek CUDNIE. Wiem, że to dopiero początek, ale bardzo dobry bo pozytywny. Tym razem wszystko będzie ok. Oszczędzaj się, uważaj na siebie i myśl pozytywnie - brak stresu jest naprawdę ważny. A ja trzymam kciuki i cichutko się modlę by Cię w tej ciąży ominęły wszystkie złe niespodzianki.

Ogromne gratulacje dla wszystkich zaciążonych dziewczyn i powodzenia tym które się starają :)
 
reklama
mmm przy becie 168 wyszła mi ledwo widoczna pod słońce kreseczka.. sikacz naprawdę niczego na tak wczesnym mimo wszytsko etapie nie przesądza. Zrób betę

Foote ja też popełniałam ten błąd i biegałam na betę, nawet się nie przyznałam, że dzień przed USG zrobiłam betę 29083, 000 :-p ale wyszło że za wolno przyrasta i też miałam stresa. Zapytałam lekarza podczas USG i powiedział, że gdy już idzie w tysiące to nie ma reguły na przyrost, tylko USG się liczy, także nie gnęb się tym
 
mmm... dokladnie tak jak pisza dziewczyny sikacz w 9 dpt rzadko kiedy pokarze druga kreskę, juz predzej jakbys go robila w 14 dpt... Faktycznie ostatnio bardzo ładne bety na forum, chyba nadchodząca wiosna sprzyja kropkom :-D.
Ja dostalam wczoraj wieczorem miesiaczkę i cieszę sie że zostalo mi czekac jeszcze 2 cykle, jak bede w miare regularne to ok 15-20 maja znowu bede podchodzić <jupi>. A jak to jest z badaniami, jak myślicie bede musiala powtorzyc jakies badanka przed 2 podejsciem?
 
Mmm- chcialam cie pocieszyc ze ja mam dziz 11dpt i jak wiadomo od wcOraj bete ok 300 a przed chwila zrobilam sikacza i jest hmmm cień cienia cienia ;)
 
reklama
Do góry