reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Juhasek- dziękuję, zupełnie normalnie. Ale jeszcze dziś poleżę bo trochę się mimo wszystko wczoraj przestraszyłam.
 
ESIEK gratuluję kochana :-* i trzymam kciuki za ładny przyrost bety &&&&&&&&&&&&&&
MMM proszę mi się nie załamywać tylko lecieć na bete, bo tak jak dziewczyny piszą sikacz mógł jeszcze nie wyjść. Więc nadal zaciskam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Esiek gratuluje teraz zycze szczesliwego zakonczenia.


Dziewczyny mam problem, biore 4 dzien (4 zastrzyk na wieczor) z gonapeptylu i od wczoraj jestem przeziebiona, a od pierwszego dnia brania zastrzykow kaszel. A dzisiaj doszla goraczka 38stopni:( Niby w ulotce jest napisane ze dzialania nie pozadane to przeziebienie. objawy grypopodobne a sporadycznie goraczka. Nie wiem co robic za 7-8dni mam zaczas stymulacje i nie wiem co robic:( Jestem zalamana, czy myslicie ze ta goraczka moze przeszkodzic w powodzeniu punkcji i stymulacji??
 
[FONT=&amp] Cześć[/FONT]
[FONT=&amp]Jejku dziewczyny przeraziłam się tymi wiadomościami o Fusun. To jest po prostu nie możliwe co piszecie. Nawet nie chcę sobie wyobrażać przez co teraz przechodzi. Jak będziecie miały jakieś nowe wiadomości to dajcie znać.[/FONT] [FONT=&amp]Fusun – Kochana trzymam kciuki za Was .[/FONT]
[FONT=&amp]Zula – Nie ma sprawy podaję Ci namiary Family Sana[/FONT] FAMILY SANA - PRAKTYKA LEKARZY RODZINNYCH

[FONT=&amp]Aga17070 – No amh masz niskie , ale nie martw się ja mam jeszcze niższe 0,59. Jak najbardziej masz szanse na in vitro. Lekarz zlecił Ci wysokie dawki hormonów i to jest normalne przy niskim amh. Nie przepisał Ci tabletek antykoncepcyjnych bo przy niskim amh najczęściej stosuje się krótki protokół czyli bez anty. Czytam o wynikach Twojego M i jestem w szoku że w ogóle mieliście inseminacje z taką ilością plemników. [/FONT]I niestety na Twoim przypadku widać że nie zawsze można lekarzom ufać. No ale człowiek na początku głupi jest i wierzy. Mam nadzieję że teraz już lepiej trafiłaś.
[FONT=&amp]Esiek – Matko ale super wiadomości[/FONT] , bardzo się cieszę:-)

Kikifish - Kiki widzę , że faktycznie się zawzięłaś i nie zaglądasz do nas. Czekam na wiadomości od Ciebie:happy2:

Bziumelka - Ja nie miałam nigdy gorączki podczas stymulacji . Zadzwoń może do lekarza czy i jakie leki możesz wziąć żeby nie poplątać stymulacji.
 
Ostatnia edycja:
esiek-gratulacje

jo.m-
jednak nie wytrzymalam-chyba jestem uzalezniona od forum

mmm ja wlasnie tez zrobilam sikacza. dzis moj 10 dpt- negatyw:-( wiem co czujesz.
nic i tak ide w pon. na bete-wyniki kolo 17 -ale znacie moje zdanie. jestem 100 % pewna ze sie nie udalo.
 
Bziumelka

Ja na Twoim miejscu nie robilabym nic na wlasna rękę. najlepiej skonsultuj się z lekarzem. choć u nas w klinice nie ma takiej możliwości musisz umówić się na wizytę i dopytac. albo zadzwon do p Malgosi ona powinna wiedzieć.

pozdrawiam
 
Dziękuję wszystkim za dotychczasowe kciuki. Ja już po transferze - 1 bąbelek jest książkowy (8A), a drugi nieco wolniejszy, ale oba są śliczne (mam zdjęcia!). Testować mam zamiar 27 lub 28.03 jak dotrwam, chyba że zdarzy się jakaś przygoda. Myślałam, że nieco odpocznę od zastrzyków, ale nic z tego - do testu mam brać clexane. Ale czego się nie robi dla...
 
reklama
Do góry