reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cyryjanka - niczym się nie martw, maleństwo zostanie z Tobą!! :tak: Oszczędzaj się ile tylko możesz i nie stresuj, bo bąbelek to czuje. Obie coś mamy w czwartek, Ty usg serduszkowe :))), ja kolejna beta i badanie hormonów oraz badanie pęcherzykowe. I co dziś zrobiłam z lekkiego niepokoju, bo żadnych objawów ciąży chyba nie mam, no nic innego jak kolejny teścik ciążowy!!!!! Tym razem wyszły dwie grube krechy, ale wcale a wcale nie jestem spokojniejsza i prawdę powiedziawszy wyczekuję czwartkowych badań i wizyty. A tu jeszcze cały jutrzejszy dzień i aż do popołudniowych godzin w czwartek przyszło mi czekać wrrrr!!

Hope84, Mmm... - trzymam kciukaski za Wasze maleństwa. Niech wgryzają się w mamusie. :tak:
 
mmm wspaniałe wieści nam tu dziś przynosisz!! kciuki za Twoje maleństwo mocno, mocno, mocno zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Hope za Ciebie i Twoje Maleństwo oczywiście również mocno mocno mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ja melduję, że torbieli BRAK!! :-):-):-) a jajców wyhodowałam ok 20. Mam, cichutką nadziję, że czwartkowe podglądanko może być już tym ostatnim przed punkcją
 
Infiniti skoro zwykły sikacz pokazał bladą kreske to beta może jeszcze podskoczyc. Ale to dziwne że nic nie wyszło. Powtórz bete za dwa dni. Nie zalamuj się bo jeszcze nic straconego.
 
Infinity dziewczyny maja rację, 7dpt wcale nie musi być już miarodajny. Daj sobie jeszcze czas

aaaa Esiek tak wogóle, to dziś jak byłam w gabinecie Doktorek mój ulubiony opowiadał o sukcesach pacjentek i powiedział mi po cichu, a ja miałam dalej nie przekazywać :p że przed gabinetem siedzi pacjentka, co za pierwszym razem IVF udane miała, ale ciąża obumarła, a zaraz potem robiła drugie podejście i znów jest ciąża- od razu pomyślałam o Tobie. Tak będzie- zobaczysz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mmm wspaniałe wieści nam tu dziś przynosisz!! kciuki za Twoje maleństwo mocno, mocno, mocno zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Hope za Ciebie i Twoje Maleństwo oczywiście również mocno mocno mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ja melduję, że torbieli BRAK!! :-):-):-) a jajców wyhodowałam ok 20. Mam, cichutką nadziję, że czwartkowe podglądanko może być już tym ostatnim przed punkcją


to super!! ale jajeczek!! to teraz czekamy na punkcję :)
U mnie dupa - beta 7dpt <0.1 :no::no::no:
A byłam taka pewna wyniku - test z moczu mi rano pokazał bladą II kreskę :confused2:
Sił mi brak :sad: ...
a może powtórz test/betę, przecież skoro wyszła drug kreska coś musi być a rzeczy!
 
Do góry