reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dagnes, moja hrabina @ przyszła na drugi dzień po odstawieniu, byłam w szoku że tak szybko, za to w następnym cyklu kiedy miałam zacząć brać estrofem spóźniła się o tydzień :wściekła/y:

Cyryjanka, mój doktorek przepisuje po transferze luteine, duphaston, femibion i magnez, w pozostałe leki typu encorton, acard itp nie wierzy gdyż nie ma badań potwierdzających że to pomoga bla bla bla, progesteronu też po transferze nie bada, zero weryfikacji, tylko beta po 14 dniach. Ale ja od tygodnia dodatkowo łykam kwas foliowy 5mg i acard.
:cool2:


majka 201, trzymam kciuki, powodzenia, ja też chodziłam do pracy po transferze, urlop brałam jedynie na punkcję.


Jogo, powiedz mi proszę bo tak się zastanawiam do czego ma służyć ten wlew skoro beta jest pozytywna. :baffled:


Prymatka, witaj na forum, nie biorę tych leków więc nie pomogę :zawstydzona/y:


Infinity, super że hrabina już przyszła, wiem co to za radość bo sama na nią długo czekałam:-)


Jola,witaj, tak bardzo mi przykro, tyle przeszłaś w tamtym roku, tulę mocno, Życzę Tobie z całego serca by w marcu/kwietniu kiedy wrócisz po swojego mrozaczka wszystko się udało, trzymam za to ogromne kciuki.:happy2:


Esiek, w tych naszych niepowodzeniach, tragediach związanych z niepłodnością po okresie płaczu, złości najważniejszy jest plan działania i Ty go masz, więc życzę Tobie by następnym razem wszystko skończyło się szczęśliwie.:happy2:


A ja jutro o 14-tej kochane Dziewczynki mam transfer 2 mrozaczków, od wczoraj zaczęłam brać duphaston 3 razy dziennie. A od samego rana siedzę jak na szpilkach bo boję się telefonu, że nic się nie rozmroziło, że się dalej nie dzielą, oszaleję z nerwów !! Boże, żeby w końcu się udało !!! :nerd:
 
reklama
z kliniki kazali mi zrobic 03.01 czyli jutro zrobie jeszcze raz. Nie krwawie, ale brzuch czasami boli jak na @.
 
Dorotav ja mam troche nasrutane w immunologi dlatego miałam szczepionki i teraz aby ciąża mogła sie rozwijać i żeby mój organizm nie zabił dzidziusia zrobią mi wlew ivk. Jednak w sobotę nie jutro bo nie maja jutro anestezjologa. Bedzie któraś w sobotę w Nowum?
 
ona232 – cieszę się, że wracasz do walki o swoje szczęście. Kiedy zaczynasz stymulację??

sabaw – witaj, z nami będzie Ci zdecydowanie lepiej przechodzić przez in vitro.

almek – witaj. Kiedy zaczynasz stymulację??

brydziajones – jasne, że możesz dołączyć. Witam na pokładzie, z nami będzie Ci zdecydowanie raźniej.

dagnes78 – przykro mi, że Ci się nie udało, a zarazem cieszę się, że już się szykujesz do kolejnego podejścia. A Twojej kuzynce się udało??

kiki – przykro mi, że tracisz pracę, ale mam nadzieję, że już niedługo znajdziesz o wiele lepszą. Tego Ci życzę z całego ♥

anikola – nie wyobrażam sobie sytuacji, że po porażce nie idziesz do dr. Przecież musi zobaczyć czy tam się czyści. Ja na pewno bym poszła.

Zuzia2011 – beta piękna, trzymam kciuki za przyrost. Jak się czujesz?? Gratulacje.

GizaS – cieszę się, że znalazłaś tyle siły, że wracasz do walki.

Fasolkowa, Cyryjanka – witajcie.

Martaczi, Jogo – dziękuję czuję się lepiej. Właśnie wróciłam z wypadu sylwestrowego i trochę już przebolałam moją drugą porażkę. Muszę powiedzieć, że na wyjeździe nie próżnowałam, jeżeli chodzi o kolejne podejście. W sylwestra zadzwoniłam do innej kliniki i na 14 stycznia umówiłam się na wstępną rozmowę kwalifikacyjną. A dziś zaraz jak wróciliśmy pojechaliśmy do mojej obecnej kliniki zapytać się kiedy moglibyśmy podejść i okazuje się, że stymulację moglibyśmy zacząć w czerwcu. Tak, więc pójdziemy na tą wizytę do innej kliniki i wtedy podejmiemy decyzję co robimy dalej.

Jogo - trzymam kciuki za Twojego maluszka.

Esiek – Twoje słowa mnie po prostu zmroziły. Nie mogę uwierzyć w to co się stało… Jest mi bardzo przykro i nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co teraz czujesz… Trzymaj się.

zula – trochę mnie zmartwiłaś tą ilością badań jakie misi zrobić Twoja kumpela do rządówki w Novomedice. Ja idę 14 stycznia i jestem ciekawa co mi powiedzą.

Cyryjanka – ja leczę się w Provicie i mam wręcz odwrotne uczucie. Moim zdaniem dają za mało leków po transferze, a przynajmniej luteiny, dupka itp. To prawda lecą schematem, a leki powinny być dopasowane do konkretnego przypadku i to mi się bardzo nie podoba.

_Infinity_ - super, że wracasz po maluszka.

dorotav - &&&&&&&&& za jutrzejszy transfer. Powodzenia.

Jo.M. - ja podobnie jak Ty mam zamiar mieć w tym roku wakacje. Od 2 lat nasze życie jest podporządkowane dr, badaniom, wizytom itp. W tej sytuacji trzeba w miarę normalnie żyć.


STYCZEŃ:

3: dorotav - udany criotransfer
7: MagdaM33 - wizyta kontrolna
10: elleni - USG pęcherzykowe
około 10: Kinga_1 - podglądanie endometrium
23: martaczi -podglądamy maluszka
27: martaczi - badanie prenatalne
Hope84 - udane crio
Madzia76 - punkcja
Jo.M. - kolejna wizyta u immunologa


Dziewczyny ja też się cieszę, że 2013 rok się wreszcie skończył. Dla mnie nie był dobry. 2 podejścia do in vitro zakończone porażką. Do tego straciłam trzech członków rodziny w tym dwóch jednego dnia :-( Straszne to było.

Dziewczyny co z naszym spotkaniem?? Może niech jakieś terminy podadzą zula i Olusia, bo Wy dziewczyny najbardziej zajęte jesteście :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czy Wy tez macie taka niekonczaca sie liste lekow?
ja mam : duphaston 4x1, estrofem 3x1, encorton 1x1, euthyrox 25 1x1, bromergon 1/2 x1, fragmin 5000j 1x1, witaminy, przez 5 dni bralam antybiotyk tuz po punkcji zamur 250 dzieki czemu nabawilam sie grzybicy i teraz w zamian mam nystatyne glob. 1x1.
Jakie Wy macie zestawy lekow zalecone?
.

Cyryjanka, jutro mam punkcję, a 08.01 planowany jest transfer. Na rozpisce mam tak: dziś antybiotyk - 2 tabl. Sumamed, a później do tranferu 3x2 luteinę dopochwowo. W dniu transferu Proxicam i Relanium (Relanium??). Następnie do 2 dni po transferze 3x2 luteina i 2xrelanium. Mam też wykupiony duphaston, ale jeszcze nie wiem jak i od kiedy go stosować.
 
Do góry