reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niepokorna mysle ze twoim malenstwom to akurat te orgazmy sie podobają bo przecież pięknie rosną :) no widzisz 60 to juz pięknie ale cóż poczekam co lekarz powie. Najważniejsze ze czuje sie ok i nie ma złych objawów .
 
Jego u mnie tak jak i u Niepokornej. Lekko ciągnie brzuch. Czuję tak jakbym miała cały czas pęcherz do połowy pełny. Cyce nie bolą ale takie śmieszne uczucie ;) po zewnętrznej stronie bardziej odczuwam je jak przycisnę ręką, sutki i wewnętrzna strona nie
 
Moje Kochane życzę, żeby ten 2014 Roku owocował w same ciążowe brzuszki :tak:

Jogo ja na początku sama sobie aplikowałam lutkę bo zawsze miałam niski progesteron brałam 3x8 dopochwowej luteiny 50mg i 3x4 50 mg podjęzykowej potem zmniejszałam dawkę nie wiem czy moje zachowanie jest godne polecenia ale wreszcie sie udało a dziewczyny uspokoiły mnie że nie przedawkuję!


Esiek
jestem z Tobą!!! trzymaj się Kochana :*
 
Martaczi mi sie tam wydaje ze miałas wzorowy progesteron w porównaniu do mojego. A jak tam masz juz typowe objawy ciążowe ? Ja bym juz chciała mieć je wszystkie.
sabaw to zrób jutro krew rano i wszystko sie wyjaśni . Trzymam kciuki&&&
 
reklama
Wszystkiego naj, naj, naj w Nowym LEPSZYM Roku :-) Mój zapowiada się niezły, wczoraj M założył smoking i znalazł w spodniach sporą sumę pieniędzy, przeleżały tam od zeszłego roku. Będzie akurat na kolejną stymulację :-):tak::-)

Sabaw sikacz mógł jeszcze nie wyjść więc nie załamuj się, dziwnie tam u was jest, że nie ma bety, nie można sobie prywatnie zrobić badania krwi? :confused:
 
Do góry