reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wszystkiego najpiękniejszego w Nowym Roku !! żeby był pełen szczęścia, zdrowia i radości, by spełniało się nasze Marzenie !!

happy.jpg
 

Załączniki

  • happy.jpg
    happy.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Kochane ... życzę każdej z Was aby w nadchodzącym roku odnalazła w sobie siłę i nadzieję ...

Tym które są blisko celu alby ciąża minęła w spokoju i radości gdyż każda z nas po przebytej walce na to zasługuje :tak:
Tym które szykują się dopiero do dalszej walki - alby najbliższa była tą ostatnią :tak:

Wierzę że za rok nie będziemy pamiętać o wszystkich trudach gdyż nasze serca będą przepełnione miłością do naszych maleństw
:-)

 
Esiek cholera, brak mi słów. Wiem, że masz teraz to wszystko w nosie i masz do tego prawo, ale napiszę Ci coś co mi jakiś czas temu napisałaś Ty: NAJWAŻNIEJSZE, ŻE WIESZ, ŻE MOŻESZ BYĆ W CIĄŻY!! To jest baaardzo ważna informacja. Możesz ZACIĄŻYĆ!!!
Moja sytuacja była dokładnie identyczna, dowiedziałam się w pierwszym dniu 9tc. i wtedy nie chciałam tego słuchać, ąle brak plamień, symptomów paradoksalnie wróży dobrze na przyszłość tzn. że najprawdopodobniej nie Twój organizm nawalił tylko Aniołek był bardzo chory i doszło do selekcji naturalnej. Potworny, okrutny... ale jednak przypadek. Tak się czasem zdarza, że coś źle się podzieli i Dziecko byłoby bardzo poważnie chore- mój dr określił to:"było śmiertelnie chore". Ale Ty MOŻESZ ZACHODZIĆ W CIĄŻE! Trzymaj się i może za jakiś czas potraktujesz to co piszę jako światełko w tunelu, mój dr mówi, że to jest całkiem mocne światło
 
Czytam Was namiętnie dziewczyny...siedzę właśnie sama mój mąż niestety pracuje. Chciałam tylko powiedzieć, ze duchem jestem z Wami i mam szczerą nadzieje, że wielu z nas w tym roku się uda poczuć dar macierzyństwa na który zasługujemy...bo która a nas tutaj nie zasługuje?ja jestem co prawda na początku drogi...dopiero rozważamy opcje in vitro tylko ja sie tak holernie boję...podziwiam Was i trzymam kciuki za wszystkie
 
Witam w Nowym Roku :) wierze ze to bedzie dobry rok dla nas wszystkich :)

I znow mialam nocny orgazm...i tak mnie rozbolal brzuch :( dobrze ze bol szybko przeszedl...mam nadzieje ze to nie szkodzi maluszkom ;)
 
Szczsliwego nowego roku!
dziewczyny troszkę sie boje bo wyszedł mi niski progesteron bo 16 ale tak sobie mysle czy to ma znaczenie jak biorę 800mng na dobę czopki plus 2 razy dupek? Jutro z rana jadę do wawy do lekarza , od razu pobiera mi krew na nk i fenotyp i cos tam jeszcze. Dodatkowa czeka mnie tez szczepionka limfocytami męża :( musze walczyć żeby nie stracić swojego maleństwa .
zuzia eleni niepokorna macie jakieś objawy? Ja sie wczoraj przestraszyłam czegoś i zaslablam a nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzało.
 
reklama
Szczsliwego nowego roku!
dziewczyny troszkę sie boje bo wyszedł mi niski progesteron bo 16 ale tak sobie mysle czy to ma znaczenie jak biorę 800mng na dobę czopki plus 2 razy dupek? Jutro z rana jadę do wawy do lekarza , od razu pobiera mi krew na nk i fenotyp i cos tam jeszcze. Dodatkowa czeka mnie tez szczepionka limfocytami męża :( musze walczyć żeby nie stracić swojego maleństwa .
zuzia eleni niepokorna macie jakieś objawy? Ja sie wczoraj przestraszyłam czegoś i zaslablam a nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzało.

Jogo mi progesteron wyszedl ponad 60 i doktor kazal mi zmniejszyc dawke luteiny 2x2 a wczesniej mialam 3x2

Nie wiem czy to mozna nazwac objawami ale ciagnie mnie w podbrzuszu jak na okres i czasami mnie cos zakluje, no i wrazliwsze mam sutki...

ja sie wystraszylam tego nocnego orgazmu bo skurcz byl silny....tez sie boje o swoje malenstwa...musimy wierzyc ze bedzie dobrze...
 
Do góry