reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niepokorna, Elleni, Jogo, ZUZIA gratuluję!!!!!
Kiki, Lilia, Infiniti, Dagnes bardzo mi przykro. Wiem, co czujecie, bo sama przechodziłam taką sytuację trzy razy. Dobrze, że się nie poddajecie, do boju!!!
Sabaw życzę Ci wiadomo czego
Kasik, Olusia, GizaS wit. D3 w dawce 5000 to bardzo dużo (ja brałam 2000) i rosło mi ok 17 na miesiąc- przy wyniku ok. 35 dr. kazała zmniejszyć do 1000, bo wit. D3 w za dużym stężeniu jest toksyczna. Radziłabym więc Wam zbadać jej poziom.
Labo pisałaś o mutacji w enzymie- myślę , Ze chodziło Ci o mutację w genie MTHFR C677T. Ja mam tę mutację i biorę właśnie b6, b12, i 5mg kwasu foliowego, jod. Radzę dziewczynom z niską rezerwą stosować w ciemno taką suplementację (lub najpierw przebadać krew), bo wg. mojego gina prawie każda dziewczyna z niską rezerwą ma tę mutację.

Dla tych, które się modlą: natrafiłam na NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ zwana też ,,Nowenną nie do odparcia''- poczytajcie o niej, ja ją odmawiam od Wigilii.

Przepraszam, jeśli kogoś pominęłam, ale wszystkim dobrze życzę.

Ja miałam 23 histeroskopię- mój dr wyciął polipa. Teraz leczę prawy jajnik, bo sa jakieś zmiany po punkcji i myslę, że w marcu kolejny, szczęśliwy start. Czyli trzymamy się blisko Ona, Lilia, Olusia.
 
Beta 829 uffff.... :) mega szczesliwa

Niepokorna - no widzisz Mamusiu a tak sie martwilas przyrostem - piekna betka taka jak moja hihii - pieknej nudnej ciazy zycze - myslisz tez ze blizniaki??

Dziewczyny przepraszam ze tak krociotko napisalam ale musialam zadzwonic do domu - bo u mnie nikt nie wiedzial ze wogole podchodzimy i przekazac im tak wspaniala wiadomosc bylo czyms naprawde cudownym - zycze kazdej z was zebyscie sie doczekaly takich chwil - i to jak najszybciej:)
 
Niepokorna - no widzisz Mamusiu a tak sie martwilas przyrostem - piekna betka taka jak moja hihii - pieknej nudnej ciazy zycze - myslisz tez ze blizniaki??

Dziewczyny przepraszam ze tak krociotko napisalam ale musialam zadzwonic do domu - bo u mnie nikt nie wiedzial ze wogole podchodzimy i przekazac im tak wspaniala wiadomosc bylo czyms naprawde cudownym - zycze kazdej z was zebyscie sie doczekaly takich chwil - i to jak najszybciej:)

Po cichu licze na parke :)
 
Zuzia, Niepokorna, WIELKIE GRATULACJE, czyżby podwójne szczęście ??

Elleni, a to ździercy pazerne, ale cudownie że krecha coraz mocniejsza, to tylko oznacza że wszystko jest jak w najlepszym porządku :-)

Dagnes, tulem mocno

Infinity, super ze nie musisz czekać na kolejny cykl, tym razem musi nam się udać

moja wizyta u doktorka bardzo owocna, endo bardzo ładne bo już 9,6cm, estrofem dalej mam brać 3x1tabl, od środy duphaston 3x1 tabl. a w piątek 3.01 transfer dwóch pingwinków, :-)
żeby tylko ładnie się rozmroziły, żeby tylko ładnie się rozmroziły, żeby tylko ładnie się rozmroziły, :-)
już mężowi zapowiedziałam że zero przytulania, bo gdyby jakimś tysięcznym cudem świata się udało plus do tego dwa pingwinki i z tego by wyszły np pięcioraczki to chyba bym padła trupem :-D
 
Ostatnia edycja:
Niepokorna śliczny przyrost betki :-)

Octavi dzięki za info o wit d3, kupiłam 5000 za radą dziewczyn na forum ale skoro mówisz, że może za dużo to po Nowym Roku zbadam sobie poziom.

Olusia Beparent też ma vit b6 i 12, jod oraz kwas foliowy, co prawda małe dawki więc nie wiem czy ten prewenit potrzebny.

Dorotav jak by się pięcioraczki udały to my tu chętnie się zaopiekujemy ;-)
 
hej kochane mam dzisiaj katastroficzny gdzie totalnie mnie rozwalila wiadomosc o niepowodzeniu dagnes rycze jak bobr ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,az sie boje wracac do walki boje sie jechac do samej kliniki na wizyte jestem totalnie zalamana !:(nie wiem co mam robic!pomocy!!!!!!11
 
Octavi teraz mi się przypomniało, że na wizycie u genetyka pani mi proponowała badanie przesiewowe genu FMR1 w kierunku zespołu FRAXA, podobno można zrobić zamawiając przez neta coś do pobrania w GENOMED i MEDGEN. Powiedziała, że osoby z obniżoną rezerwą jajnikową najczęściej mają to ale moje obniżenie rezerwy jest chyba przez wiek, w końcu mam już 37,5 więc to chyba normalne (AMH 0,79).
 
Niepokorna, zuzia piekne bety....parka na raz to dopiero cud. Ja zaczynam coraz bardziej wariowac. Do 7dpt bolal mnie brzuch a w sobote to caly dzien i to bardzo , wczoraj znacznie mniej a dzisiaj to juz wogole. Co o moze znaczyc!!! Piersi nadal wrazliwe, ale tylko na dotyk.
 
reklama
Hej dziewczynki, podczytuję Was od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłam się ujawnić. Mam 33 lata i niedrożne jajowody( m.- 38 l.) Zakwalifikowałam się dom programu rządowego. 13 listopada 2013 miałam ICIS (blastusia) -zakończone porażka, 18 grudnia 2013 r. criotransfer blastusia na cyklu naturalny i również porażka. Poradźcie co bierzecie, jakie witaminy bo sama nie wiem co mogłabym jeszcze zrobić nie wiem jak zniosę kolejna porażkę.
 
Do góry