reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynki, podczytuję Was od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłam się ujawnić. Mam 33 lata i niedrożne jajowody( m.- 38 l.) Zakwalifikowałam się dom programu rządowego. 13 listopada 2013 miałam ICIS (blastusia) -zakończone porażka, 18 grudnia 2013 r. criotransfer blastusia na cyklu naturalny i również porażka. Poradźcie co bierzecie, jakie witaminy bo sama nie wiem co mogłabym jeszcze zrobić nie wiem jak zniosę kolejna porażkę.

witaj fasolkowa.
jestesmy w bardzo podobnej sytuacji, ja tez mam niedrożne jajowody, po 3 ciązach pozamacicznych, i jestem po 4 crio, niestety jak sie dziś okazało-nieudanym... wiec nie jesteś sama, jest nas tu zresztą wiele. Wspieramy się, ja walcze z ivf ponad rok, a o dzidzi staram się już 5 lat.
Co do leków, poczytaj sobie posty sylwi i lawendowego, (obie po ciężkich przejsciach niebawem rodzą!) jak jesteś zalogowana, spokojnie wejdz na ich profile i szukaj. Ja teraz na bank zrobie wszystkie badania, dosłownie to co mogę to zrobie. Ale też będe zasięgać porad dziewczyn, bo w tej kwestii jestem laikiem.:-)

ona kochana!!! dupę Ci stłukę!! ogarnij sie!! obie damy radę!
pamietaj, co nas nie zabije to wzmocni :) całuje :)

Niepokorna! super! po prostu cała jestem z Toba i Twoim podwójnym szczęsciem :)
 
reklama
Fasolkowa witaj, jak widzisz właśnie wróciłyśmy do tematu suplementacji więc masz info na bieżąco.:-) Ja biorę od 2 miesięcy: kwas foliowy 5 mg, beparent woman, dhea 75 mg, omega 3,6 &9 1000 mg, L-argininę 1500, wit D3 5000, Q10 300 mg. Zrezygnowałam też z kawy i herbaty bo już nie wiem czego mam się chwycić, żeby sobie pomóc
embarrassed.gif.pagespeed.ce.U2gs3C4iui.gif
Pamiętam, że też rad udzielała mi Lawendowysen :tak:
 
Ostatnia edycja:
fasolkowa Tarczycę zbadałaś? Chodzi mi o cały panel - czyli TSH, anty TPO, anty TG, FT3, FT4. Jeszcze można zastanowić się nad krzywą cukrzycową z pomiarami wolnej insuliny. Inne badania raczej do crio są niepotrzebne.

Ty masz jeszcze jakies śniezynki?
 
nie, niestety nie mam już żadnych mrozaczków. Mam niedoczynność tarczycy ale cały czas ja monitoruję szczególnie, że przy pierwszym ICIS w ciągu tygodnia podczas stymulacji wzrosła mi z 1,55 do 3,45. Więc teraz przed crio badałam ją co 3 dni aby było ok.
 
Zuzia, Niepokorna ależ piękne bety !!! może wróżą bliźniaki :-)
U mnie to nie ma szans na bliźniaki bo miałam tylko jeden zarodek transferowany, a że nie robiłam dzisiaj z wami bety to nawet nie ma jak porównać. No nic przyszło czekać do pierwszej wizyty USG i się okaże :tak:ja już jestem zapisana na 10 stycznia :-)
 
Cześć dziewczyny :happy2:
Pozwólcie, że troszkę wtrącę się w rozmowę o suplementach :blink: W sumie biorę to samo co Kasik bo razem gnębiłyśmy Gizas o wytyczne co do suplementów :-p Mój ginek przytaknął, że jak najbardziej warto brać DHEA (ja mam brać 25mg) i koenzyn Q10 i oczywiście trzeba brać kwas foliowy... a resztę sama dołożyłam sobie - Omega 3,6,9; wit D 1000; acard; beparent. Wybierając suplementy chyba warto zwrócić uwagę, by nie przedawkować niektórych witamin, bo pamiętajcie że witaminy też można przedawkować. I tu przede wszystkim mam na myśli witaminy z grupy B - wszędzie ją wpychają ;-)

Gizas, Kasik ja też czekam na przełom styczeń/luty i próbuje dalej

Gratulacje dla świeżych Mamusiek ;-)

Ps. Ja leki kupuje na doz.pl i potem odbieram je w aptece. Jest o wiele taniej, niżbym miała kupować w aptece
 
Ostatnia edycja:
wow ale się dziś dzieje

Dagnes Kochana tulę :-( ale widzę, że się nie poddajesz tak trzymaj plan działania jest najważniejszy oby 2014 był Twój!!!

Zuzia nie wyobrażasz sobie jak się cieszę :-D gratulacje mega beta:szok: podejrzewam dwa bąbelki :tak:
Genna dzięki za garść wiadomości:-) kurde 30 % trochę mało:-(
Gizas super że wracasz do walki!
Ona weź się w garść jesteś taka młodziutka!!! Twoja ciąża to kwestia czasu:tak:
Niepokorna gratuluje mamuśko ;-) i jak nerwy i niepokój przeszedł???
Lilusia jak tam się trzymasz???
Elleni i dobrze zrobiłaś wysoka beta to formalność!
Fasolkowa witaj na forum dobrze trafiłaś:-D
Sabaw &&&
Oktavi
jak się czujesz po zabiegu?
Fusun Labo żyjecie ???:-)
Jogo powtarzałaś dziś betę? &&&
Infinity tak na pocieszenie miałam 4 transfer z pięknym zarodkiem i się nie udało a potem po 2 miesiącach crio z słabiutkiego bąbelka i się udało:-D

mam pytanie ma któraś na zbyciu 3 tab estrofemu ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Elleni szansa na bliźniaki zawsze jest, to są chyba wówczas bliźniaki jednojajowe jeżeli się nie mylę :-)

ojj kochana nie sądzę żeby taki cud się zdarzył, a nawet w takiej sytuacji gdzie mam już jedno dziecko bym nie chciała bliźniaków bo wylądowałabym chyba w wariatkowie z trójką hehehee:szok:
 
Do góry