reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Olusia ja już przerobiłam ten temat z kilkoma dziewczynami i lekarzem więc biorę jak wyżej, na pewno nie zaszkodzą a czy pomogą to się okaże :-) Ja wszystko kupiłam na allegro w aptekach bo jest duuuuuuuuuużo taniej :tak:A dla M podaję Q10, Omega 3,6 &9 i beparent man. Właśnie muszę dokupić Q10 bo mi wystarczy na parę dni.
 
reklama
Niepokorna ja nie robiłam bety dzisiaj ;) szkoda mi 45 zł… 10tego stycznia mam wizyte to się dowiem. Wkurzyłam się bo za zamknięcie drzwi gabinetu w klinice i dwa słowa lekarza po pozytywnej becie skasowali 100 zł, a on nawet mnie nie dotknął !!! 10 stycznia kolejne 160zł za wizytę trzeba wyłożyć więc postanowiłam nie robić bety.
Wczoraj sikacza jeszcze zrobiłam to kreska ciemniejsza sporo od poprzedniej więc myślę ,że i beta rośnie ;) brzuch też mnie ciągnie nadal. Nie boli ale tak jakby balonik ktoś pompował w srodku więc może macica już się przygotowuje do wzrostu

Dagnes- przykro mi:;(

Dziewczyny jakąś strasznie dużą dawkę tego kwasu foliowego bierzecie. Mam nadzieję (ja tam się nie znam),że nim nie można zadziałać w drugą stronę. Ja w tamtej ciąży przyjmowałam jedną tabletkę w standardowej dawce i to też nie przez całą ciążę bo po pierwszym trymestrze gin powiedział, że mogę odstawić już. Teraz przyjmuję dwie tabletki ale to i tak w porównaniu do waszej dawki to wielka różnica
 
Olusia ja wydrukowałam sobie z netu z mojej historii "choroby" z kliniki i tam była taka dawka więc rodzinny bez problemu wypisał. Myślę, że każdy gin wypisze, to jest bezpieczny lek. Na priva wysłałam Ci linki na aukcje, z których kupowałam :-)
 
dziewczynki kochane, dziękuje Wam każdej z osobna za wsparcie i wiare do ostatniej chwili. Na razie odpuszczam, i tak rządówka od marca, a może i pózniej ponieważ w kolejce czekają jeszcze pary z 2013, wiec nie będe się wcinać ;) póki co, nie tracę nadziei, nowy rok, to nowe plany, nowa przyszłość :) trzymam za Was kciuki i życzę Wam wszystkim powodzenia!!
 
reklama
Do góry