reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jogo przyrost jest ok :-)
Martaci ja mam estrofem. Dzięki , że pytasz, czuje się ok, tylko ciągle mam plamienia i mogę je mieć jeszcze tydzień. A jak u Was?
 
Jego świetna beta ;) ja sama nie wiem dlaczego takie rozbieżności są w naszych wynikach, a że sporo nas tu testowało ostatnimi czasy to możemy porównywać. Jedne mają ponad 700 inne 300.Nie mam pojęcia od czego to zależy :sorry2:ważne że przyrasta :tak:
 
Jogo piękna beta :-)

Infinity tak na pocieszenie miałam 4 transfer z pięknym zarodkiem i się nie udało a potem po 2 miesiącach crio z słabiutkiego bąbelka i się udało:-D

A jakie dokładnie miałaś blastusie, pamiętasz? Nie mogę powiedzieć że moje są jakieś słabe (dostałabym pewnie po łbie od doktorka - on twierdzi że są bardzo dobre ;-)) mam jeszcze 2x3BB + 1x2, pisząc że są słabsze porównuje je po prostu do tego który miałam podany i odstawał on od reszty - 5BB - podobno nie zdarzają się za często, dlatego też tak w niego wszyscy uwierzyli :baffled:
 
dagnes bardzo mi przykro, Nowy Rok będzie nasz, zobaczysz :-)

Zuzia, kibicowałam Tobie od dawna, baaaaaaardzo się cieszę, przypadki takie jak Twoje bardzo krzepią

Niepokorna, brawo!!!!

Wszystkie Was pozdrawiam i życzę bardzo dobrego,płodnego przyszłego roku.
przepraszam wszystkie pomięte osóbki ale mam gorączkę :-(wracam do łóżka.
 
reklama
A moze jednak feminatal brac?, zawiera wszystkie witaminy a nawet ma wiecej niz w beparent woman czy prowenit intensiv... co myslicie o tym?
 
Do góry