reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny kochane betka w 14 dpt dwojki trzydniowych maluszkow 709
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif
xlaugh.gif.pagespeed.ic.3EWxJjzyNf.webp
Mega, mega szczesliwa - dziekuje za wszystkie fluidki i wasze wsparcie buziaki ogromne
 
reklama
Witam:tak:
Nabrałam dystansu, przeżyłam ostatnią porażkę i wracam do gry:sorry2:
Chciałam ruszyć do boju na początku stycznia a tu zonk:baffled:dr do 10 stycznia ma obstawione wizyty a później urlop i umówiona jestem na 22 stycznia. Czyli będę po pełnych 3 cyklach. Bo miałam do teraz dwie @, za 2 tyg kolejna, czyli tak jak miało być:sorry2:
Chciałam przyspieszyć bo dałam się nakłonić znajomym na wypad do Chorwacji na majówke, a my z M jak zwykle zryte berety co to będzie, bo może stymulacja, może po transferze a być może i to by było najpiekniesze ciąża i co wtedy:confused: Ale postanowiliśmy zrobic inaczej niż zwykle i nie kierować się tylko in vitro bo już mamy tego serdecznie dość:zawstydzona/y:
Nie wiem czy lekarz poprze moją chęć wykonania histeroskopii, zastanawiam sie czy po niej mogę od razu podchodzić do stymulacji:baffled:A najlepiej to by było jakby podczas histero zrobili mi scratching:sorry2:
Za 3 tygodnie będę wiedziała co i jak.


Dagnes bardzo mi przykro, dalej jesteś u prof R ?
Kasik a Ty kiedy w styczniu ruszasz do boju? Masz już plan?

Ja też się faszeruję suplementami:dry:całą garść łykam a mój M ciut mniejszą:dry: Ja biorę beparetn women, kwas foliowy 5 mg, koenzym Q10 300 mg, spirulinę, selen z wit E, kompleks wit B, magnez, DHEA 75 mg ale zwiększam do 100 bo kupiłam przez przypadek kapsułki właśnie z dawką 100, wit d3 5000 jednostek, a M daję salfazin, magnez, kompleks wit B, l karnitynę 1000 mg, kwas foliowy i spirulinę.
Wszytskim z Wam i każdej z osobna Szczęśliwego Nowego Roku i spełnienia TEGO największego marzenia:biggrin2:
 
Zuzia2011 to pewnie blizniaki :tak: gratuluje :tak:

Dziewczyny a te wszystkie sumplementy mozna brac z Prewenit intesiv? i czy mozna brac z anty? bo lada dzien zaczne lykac je?
 
Ostatnia edycja:
ZUZIA!!! zasłużyłaś!! i gratuluje :)

GizaS jestem u doctora Połacia, przeniosłam się, jest tańszy i bardziej rozmowny.
Teraz sama osobiscie dopilnuje aby wszystko, ale to wszystko było sprawdzone. Na wlasną ręke :)
 
Dagnes :( ... trzymaj się kochana, jeżeli potrzebujesz odpocząć to ja jak najbardziej popieram ...

Zuzia2011 ale piękny wynik - strasznie Ci gratuluję :-):-):-)

Ja już po wizycie - doktorek jak zobaczył moją betę <0,1 zrobił tak: :szok: i powiedział że się tego nie spodziewał z tak ładnego zarodka i endo i cóż - powiedział że jestem 'ofiarą statystyk' i że tak niestety bywa pomimo dobrych rokowań ... Mam się nie poddawać bo z tych pozostałych 3 zarodków dwa to ładne blastusie klasy 3 więc mam walczyć.
Najważniejsze jest to że nie muszę robić żadnej przerwy :-D - nawet o tym nie wspomniał - więc podchodzę do kolejnego crio jeszcze w styczniu! :sorry2:

Będą to dla mnie trudne tygodnie bo też mi się w pracy pokomplikowało jak się okazuje a moja druga połówka wyjeżdża na szkolenie do nowej pracy więc pewnie na kontrolach/transferze i ogólnie z tym wszystkim będę kompletnie sama :-( ale co tam - walczę dalej! :tak:

Aha i zakupiłam Prewenit Intensiv i będę łykać, na psychikę przynajmniej pomoże :-p
 
Ostatnia edycja:
Zuzia G R A T U L A C J E MAMUSIU :tak::tak::tak::tak::tak: Rzeczywiście na bliźniaki wygląda :-)

Olusia to były linki do aukcji, w których ja kupiłam więc na bank są już zakończone ale wejdź w inne przedmioty sprzedającego i sprawdź czy nie wystawił ponownie. Co do antyków to na pewno możesz łykać suplementy diety z nimi ale co do prewenitu to nie mam pojęcia, sprawdź skład, jeżeli większość się powtarza to go sobie daruj.

Gizas witaj po przerwie, miło Cię widzieć :-) Jak widzisz przejęłam Twoją pałeczkę informowania o suplementach ;-) Ja też miałam podchodzić w styczniu ale @ powinnam dostać 3/4 stycznia więc wizyta wypadałaby w niedzielę lub w poniedziałek a to święto i klinika zamknięta. Poza tym mam zawsze 2 tygodnie wyjęte z życiorysu na początku stycznia z remanantami, które wyprowadzają mnie z równowagi i bez stymulacji :wściekła/y: A po trzecie jak odpuszczę jeszcze jeden cykl to będą akurat 3 cykle przerwy i suplementowane więc może moje komóreczki będą lepszej jakości. I tak te 3 rzeczy przesądziły o odłożeniu kolejnego podejścia na przełom stycznia i lutego. Jak dostanę @ w terminie to powinnam zacząć cykl 29 stycznia. Wcześniej od 18 dc mam zacząć brać estrofem ale chcę tym razem zrobić jeszcze usg czy nie ma torbieli tak jak ostatnio. Chcę być przygotowana bardziej niż do pierwszego podejścia. 11 lutego mamy dopiero pobranie krwi na kariotypy i czeka się około 3 tygodni więc do trzeciego podejścia już powinnam być przebadana wszerz i wzdłuż ;-):-D

Infinity super, że nie musisz czekać, A nieobecnością M się nie przejmuj, najważniejsze już zrobił i macie śliczne zarodeczki na zimowisku :-D
 
Ostatnia edycja:
infinity nie chciałabym odpoczywać, czekałam od wrzesnia na crio... ale nie ma silnych, muszę czekać ze wg.na to że mam być zakwalifikowana na rządówke, wiec tak czy siak nic nie zdziałam :zawstydzona/y: Tobie jednak życzę powodzenia, cieszę się że tak fajnie wyszło, że nie masz przerwy i w ogóle :-) trzymam kciuki :yes:

GizaS, ja Ciebie pamiętam, Ty też sporo przeszłaś, my chyba nawet razem miałysmy transfer, albo Ty jakoś wcześniej. Pamiętam z forum.
Czyli zaczynamy od nowa? heh, oby się powiodło... :tak:
 
reklama
Do góry