reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witam dziewczyny , właśnie nadrobiłam zaległości w odczytywaniu Waszych postów , no i co same super wiadomości:szok:


Fusun - 7 to super wynik , zarodeczków będzie przynajmniej 5 zobaczysz:tak:

szyszka
- no ale bete to Ty masz konkret !!! Super

24magda - Tobie również gratuluję , trzymam kciuki za prawidłowy przyrost:-).

hoacynka - 2 pęcherzyki to marzenie chyba nie jednej z nas :-)

zula - nie martw się endo na pewno podskoczy. Jedz orzechy , morele , oliwe z oliwek , rybki i jak lubisz to avocado. Będzie dobrze zobaczysz.

Gosia82 - Witam na forum. Trzymam kciuki za blastusia. Kiedy idziesz na bete? Mam pytanie do Ciebie , możesz mi coś powiedzieć na temat Twojej kliniki. U jakiego lekarza się leczysz i tak ogólnie jak oceniasz klinikę. Myślę żeby spróbować raz jeszcze podejść do in vito jak mój ostatni crio się nie powiedzie i zastanawiam się gdzie spróbować.
 
reklama
Jo.M ja leczę się w Warszawskim Novum ( czyli tam gdzie kręcą firm na TLC). Na temat kliniki mogę tylko powiedzieć że są SUPER!!!! Począwszy od takich drobnostek, jak punktualność wizyt, możliwość telefonicznych konsultacji itp, poprzez doradzanie co można zrobić na NFZ żeby za badania nie płacić, aż po samo podejście. Mili lekarze, cudowne pielęgniarki jak dla mnie na prawdę super. W trakcie transferu rozmawiasz mikrobiologiem, pokazują Ci zarodeczki, potem dostajesz zdjęcie na pamiątkę itd.
Bete idę zrobić jutro rano transfer miałam w poprzedni poniedziałek o 13 więc to będzie 7dpt. Niestety jakoś nie jestem najlepiej nastawiona, bonie mam żadnych dolegliwości innych niż przed normalną @. Czyli napięte piersi, od dziś lekkie skurcze w podbrzuszu i to tyle. Więc chyba nie mam na co liczyć.
 
niestety nie mamy mrozaków, czekam na wypis z calej procedury i zobaczymy do ktorej doby je chodowali bo cos mi sie wydaje ze do 6, zobaczymy, narazie puki co trzeba odpoczac i zebrac kase
i chyba musze troche tez odpoczac od forum
trzymam kciuki za wasze stymulki, punkcje i transferki
 
Gosiak82 czytając Ciebie myślałam że piszesz o innej klinice. No ale wiadomo, ile ludzi tyle opinii. Ja o novum nie mam takiej pochlebnej opinii.
 
Dagna widzialam ze na zakwalifikowanych pytalas o kariotypy szkoda ze dopiero teraz bo ja mialam termin na 27listopada w poznaniu w genesis pytalam na forum ale nikt nie odpowiedzial to odmowilam moze jak zadzwonisz i poprosisz z doktor wisniewska to cie wbije na ten termin jesli nikogo nie wzieli na niego
 
Fasun to bedzie szczęśliwa 7:)czekamy na info czy wszystkie sie zaplodnily i pięknie sie dzielą:)
dagna dzwon do Łodzi na steroinga terminy krótkie, prawdopodobnie zalapiesz sie jeszcze na listopad , ja dzwonilam we wtorek i zapisali mnie do genetyka na 5 listopada i tego dnia pobierają krew na kariotypy,
szyszka beciorka piękna jeszcze raz gratulacja
mAgda24 super wieści , cudownie ze dobra passa trwa:)
hoacynka 2 bąbelki piękna wiadomość , teraz kciukasy za serduszka:)
Zula nie stresuj sie jak pisz Jo.M jedz orzech, czasem winko czerwone , spokojnie endometrium podskoczy i nie będziesz pamiętają jak sie martwilas:)
gosiak82 witaj, i 3mam kciuki za bete;)

A ja zabijam sobie czas, majsterkuje, spełniam sie, najpierw ze starych palet euro, tzn z szarych desek z tych palet zrobiłam obraz, a dalej poszłam za ciosem i zrobiłam biurko z połowy europalety, sama wyzezbilam nogi, w ruch poszła wyrzynnark, wkrętarka, wiertarka , jeszcze chebel by sie przydał albo szlifierka:) więc pewnie zamówie na gwiazdkę :) zabejcowane schnie i czekam aż ustawie kompa, jeszcze musze zamówić szybę u szklarza:) ja tak mam ze lubię zmieniać cos w domq co jakiś czas , najlepiej niskim kosztem, bo robię to często z dodatkami hand made:)
milej niedzieli kochane :)
martaczi daj znać jak na jutrzejszej wizycie
 
Ostatnia edycja:
Sylwia a zapytam tak z czystej ciekawości? Dlaczego masz złą opinie nt. Novum?? Ba ja tu jeżdżę aż z Krakowa na miejscu przerobiłam wszystkie 3 kliniki i raczej nie zamierzam do nic wracać. A pytałaś kto mnie prowadził dr Taszycka
 
Miło, że wierzycie i trzymacie kciuki, ale nie będzie ani szczęśliwej 7, ani nawr 5. Wczoraj (po pierwszej dobie) były 3 zarodki. Nie liczę na transfer, wolę się nie nastawiać. Z kliniki zadzwonią znowu jutro (3 doba)
 
Fasun my tu po to jesteśmy by wierzyć za Ciebie jakbyś już nie dała rady!!!!!!!!!!!

A ja się pochwale moim dziełem :
_DSC0847.jpg
_DSC0852.jpg
 

Załączniki

  • _DSC0847.jpg
    _DSC0847.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 76
  • _DSC0852.jpg
    _DSC0852.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 72
reklama
hej, zaczelam wczoraj stymulacje. W środę mam pierwsze podglądanko pęcherzyków (6dc). Co ile dni bede miala robione usg? mam też pytanko odnośnie leku, który mi przepisali: encorton - po co się go wogóle bierze? czytalam załączoną ulotkę i jakoś mnie ona nie oświeciła :)
 
Do góry