reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

PAŹDZIERNIK:

28: martaczi - wizyta przed udanym crio
28: GizaS - podglądanie wielu pęcherzyków

30: genna - wizyta u nowego "realizatora"
30: Octavi - punkcja

LISTOPAD:

2: Octavi - udany transfer :)
5: genna- wizyta w poradni genetycznej (Łódź)
5: szyszka 87 - serduszkowe usg
6: genna - kolejna wizyta u immunologa
6: Lilia♥ - kolejne USG

GRUDZIEŃ:

Zuzia2011 - podejscie do crio - jestem mama:)

(data nieznana dokładna) Kinga_1 - udany transfer
 
reklama
Kochane moje DZIĘKUJĘ za wsparcie życzę wam wszystkim abyście mogły przeżyć to samo co ja dziś. Jestem w takim szoku ze nie mogę dojść do siebie:tak:mam nadzieje ze to szczescie bedzie trwało, dziewczynki walczmy do konca o swoje szczecie nie wolno wam rezygnowac.ja tez miałam chwile zwatpienia i dlatego tak wszystko to przyspieszylam ale wato bylo bo do pon.chyba bym zwariowala;-)
 
Dziewczyny podczytuje Was od kilku dni jestem w 5dpt drugiego mrozaczka ( pierwszy nieudany) po sierpniowym ICSI w Novum. W domu chcę już świra dostać nie należę do osób cierpliwych więc z poniedziałek wybieram się na betę. Ostatnio już w tym czasie miałam plamienia więc nutka nadziei się tli, choć jakoś nie intuicja mi podpowiada że tym razem znowu nic z tego nie wyszło.
Gratuluje wszystkim zaciążonym dziewczynom wysokich betek:-)
A staraczkom życzę cierpliwości!!
 
Dziewczyny podczytuje Was od kilku dni jestem w 5dpt drugiego mrozaczka ( pierwszy nieudany) po sierpniowym ICSI w Novum. W domu chcę już świra dostać nie należę do osób cierpliwych więc z poniedziałek wybieram się na betę. Ostatnio już w tym czasie miałam plamienia więc nutka nadziei się tli, choć jakoś nie intuicja mi podpowiada że tym razem znowu nic z tego nie wyszło.
Gratuluje wszystkim zaciążonym dziewczynom wysokich betek:-)



A staraczkom życzę cierpliwości!!

Gosia z tego co wiem to w poniedzialek w 7dpt jeszcze beta nie musi wyjść pozytywna. Ilu dniowy miałaś zarodeczek podany?? Bo jeśli 5 dniowy to możliwe ze beta bedzie ok ale jesli 3dniowy to możesz tylko nie potrzebnie sie rozczarować a byc w ciąży, czego oczywiście życzę z całego serducha:-):-)
 
Tam miałam 5 dniowego blastusia. Z tego co wiem to cokolwiek już powinno wyjść. od 4 lat mierzę też temperaturę więc wiem że mam 12 dniową fazę lutealną czyli @ powinnam dostać we wtorek. Więc u mnie to tak jakbym dzień przed dostatnim @. Dłużej nie wytrzymam widzę że dziewczynom już coś wychodziło. biorąc pod uwagę że nigdy nie miałam wyniku innego niż poniżej 0,1. więc jak wyjdzie nawet 3 to się będę cieszyć:-)
 
Gosiak ja też ściskam kciuki! nie dziwię Ci się, czekanie jest okropne! daj znać w poniedziałek jak tam

kurde dziewczyny mój M poszedł do pracy,siedzę sama w domu i się zarąbiście nudzę... co porabiacie?
 
reklama
Do góry