reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Martaczi, w kwestii in vitro mogę się już chyba zaliczyć do grona weteranek:/ Jestem po 3 stymulacjach. W ogóle moja droga do macierzyństwa jest długa i kręta. Jestem po 3 poronieniach :( Teraz czekam na wizytę po pozytywnej becie w 12 dpt (220). Boję się strasznie, nie chcę zapeszać, dlatego wcześniej nie pisałam, bo po prostu mam wrażenie, że jak tylko zacznę się cieszyć-radość pryśnie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewczyny.

sham, trzymam kciuki!!! kurde, my łeb w łeb idziemy, mój transfer w listopadzie, i też 4 i ostatni...:(

ja piszę bo dopadła mnie jakaś taka niechęć... wiecie co, może jestem niezrównoważona, lub jakaś inna, ale po tym wszystkicm ja zastanawiam się czy chce dalej DZIECKO...??? czy to normalne dziewczyny???

mój syn w przyszłym roku kończy 18 lat, może mój czas już się skończył? kurde, nawet przestałam myśleć o tym transferze... nawet specjalnie sie nie przygotowuje, bo wiem, że to bedzie powtórka z rozrywki :( i szkoda tylko moich nerw...a w dodatku jak patrzę na tą złą passe na forum, to już totalnie mi się odechciewa... :no:
 
hoacynka - Witam na forum i życzę Ci spokojnej ciąży. Wszystko będzie ok. Trzymaj się////////////// Shan - ja leczę się w Gyncentum Katowice. Jeżeli miałabym zmienić klinikę to chyba wybrałabym klinikę lolitki/////////////// Giza - ja też jestem w Gyncentrum moja lekarką jest dr Cz ale teraz zapisuję się do dr M bo w zasadzie większość wizyt miałam z nim a wkurza mnie to że na jednej wizycie byłam z Panią dr omówiłyśmy co trzeba a tu na innej wizycie dr M i znowu trzeba maglować wszystko od początku. Także ostatni transfer miałam omawiany z dr M i on też robił transfer wiec teraz do ostatniej próby też chce wizyty u niego.//////////////////24magda - odpoczywaj teraz i oby te dni oczekiwania szybko minęły////////////oktavi - na 100% wyślę karteczkę urodzinową tylko dopisz nr ulicy. Dzieki//////////////// Jak tam nasze testujące , trzymam kciuki za wysokie bety :-)
 
Fusun mamy tego samego doktorka, ja też mam mieć tak, że leki do stymulki na 7 dni i dopiero po 7 dniach wizyta, jak będę 28-go to zapytam czy nie lepiej jeszcze w trakcie stymulacji zrobić badania. Może przy rządówce są ograniczenia co do ilości wizyt? Ja akurat jestem z niego bardzo zadowolona, ze mną zawsze rozmawia (Martaczi), nawet podczas IUI, mówi co robi, pyta czy coś czuję, czy boli, jak się czuję, czy mam jakieś pytania, czy wszystko zapamiętałam, czy zapisać i mogę dzwonić jeżeli coś mnie będzie niepokoiło, czasami nawet pogadamy sobie o pierdołach (urlopie, pogodzie itp.) ;-):-)
 
hoacynka - no to niestety nie byłyśmy razem bo ja ostatni transfer miałam 28.09 , no ale może minęłyśmy się kiedyś w poczekalni. Jakie zarodeczki miałaś podane ? Miałaś crio ?
 
Tak, teraz miałam crio na cyklu naturalnym. Podane były dwa zarodki dwudniowe 4A. Widzę, że Ty podchodzisz ponownie w listopadzie, to w takim razie już zaciskam kciuki!!!:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hoacynka - ok , no to super. Kiedy wybierasz się na wizytę żeby potwierdzić ciążę? Ja miałam też crio i miałam podane 2 zrodki 3-dniowe 8A i 8B , a poprzednio miałam crio 31.08 i też 2 zarodki 3-dniowe 8A. Do ostatniego crio przymierzam się na listopad ale wszystko zależy od tego czy mój wymaz nie wykaże jakichś bakterii.
 
Do góry