reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Martaczi, dzięki że pytasz. Póki co jest ok. Za mną dopiero dwa dni stymulacji więc nie mam żadnych dolegliwości, mieszczę się w spodnie (co się zmieni pod koniec stymulacji:) Wizyte mam dopiero we wtorek (a więc tydzień po pierwszym zastrzyku). Mam nadzieję, że dr wie co robi. W Invimedzie do tego czasu miałabym dwie wizyty sprawdzające. Nie jestem u profesora tylko u takiego młodego doktorka (Zieliński).
 
reklama
witajcie dziewuszki:-)ja juz po wczorajszym transferze:-)czuje sie dobrze wczoraj delikatnie pobolewał brzuch ale to raczej jeszcze po punkcji a od dzis odpoczynek az do 28:-)podali mi 1 zarodeczek pani gin. mówiła że jest bardzo ładny także czekam teraz na CUD:-)a ty szyszka jak sie czujes masz jakieś typowe objawy? jutro beta? to trzymam kciuki obyś przekazaa nam dobrą i pozytywna wiadomość pozdrawiam
 
Sham jak tam dziś się czujesz? pamiętam Twoją historię w laboratorium:wściekła/y: wrrr też nie lubię chodzić na betę o Matko byłam tam już chyba z 20 razy zawsze tak na mnie dziwnie patrzą:-( co do lutinusu to miałam 100 i 3x2 i do tego 3x4 podjęzykowej luteiny! W ogóle nie ma porównania luteiny do lutinusu zupełnie inna bajka ja jak się okazało w 7dpt że beta jest poniżej 2 a dr kazała jeszcze powtórzyć w 10dpt to przez te 3 dni brałam luteinę bo mi było szkoda lutinusu! tylko cena:szok: za opakowanie zapłaciłam 180 zł w invikcie a w opk 21 tab więc na 3,5 dnia:szok:
Szyszka spokojnie możesz iść na betę :tak:
Fusun też tak miałam w invimedzie co 2 dni podglądanko a tu leki na cały tydzień i wizyta trochę się martwiłam bo miałam dawki 75 menopuru i wiedziałam że tam nic nie urośnie ale prof wiedział swoje :wściekła/y: potem zwiększył na 300!
Zieliński mi robił transfer ;-) ale słowem się nie odezwał:szok:
najbardziej to spodobała mi się dr Beata O.:tak: ogólnie jestem zadowolona najważniejsze jest laboratorium i embriolodzy z 6 komórek maiłam 3 blastusie czego invimed nie osiągnął z ponad 30 komórkami!
trzymam kciuki Kochana za Ciebie z całych sił:-)

ja we wtorek jadę na tą wizytę co powinnam się zapytać doradźcie mi coś.
zapytam na pewno o skretching o jakieś badania laboratoryjne dodatkowe o crio na naturalnym nie wiem co jeszcze
 
Sylwia a w niedzielę o 12 nie możesz obejrzeć powtórki? Poproś kogoś niech Ci nagra.

Nagrała mi koleżanka z pracy tylko nie wie jak zgrać to z dekodera :cool:, pewnie nie ma takiej opcji. Jak się wkurzę to chyba pojadę i kupię kablówkę. Tylko czy jest sens jak ja telewizji nie oglądam? Ehhh, albo obejdę się smakiem i tyle :zawstydzona/y:
 
sham zatem trzymam kciuki,żeby wszystko było ok! Masz rację ten czas między transferem a testowaniem jest okropny i męczy psychicznie. Ja na przemian śmieję się i płaczę.Czuję,że wszystko będzie ok a za chwile mam mega załamke i czuje ze sie nie udało. Wyjazd w cenie - jestem za! :-)

24magda09 relaksuj się i trzymam kciuki,żeby kruszynka została z Tobą do lipca (o ile dobrze liczę);)

martaczi stchórzyłam dzisiaj i idę na betę jutro.Daję sobie dzień nadziei.

Najbardziej nie mogę sobie wydarować tego,że dzień po transferze spadłam ze schodów, co prawda pacłam na tyłek,ale się boję,że wstrząs wszystko popsuł:-( po transferze czułam się ok - zero dolegliwości. Pobolewuje mnie tylko brzuch jak na @. Wczoraj rano miałam na wkładce takie czerwone plamy, było ich kilka jak wiórka i były bordowe, aż się wystraszyłam,że to @. Mam takie dziwne uczucie, że za momencik dostanę @. Wkurza mnie to!

dziewczyny betę się robi na czczo? wiem,że to głupie,bo już bym chciała wiedzieć,a boję się zrobić....:angry:
 
rozejrzalam sie po necie i wogole lutinusa nikt nie sprzedaje ;(((( kupilam z checia ale nie ma nic !

zakupie wiec dopochwowa luteine....i dupka....


do tej pory po transferze mialam 1x3 dupka tylko, potem 2x3 dupka ale mysle ze jeszcze podwyzsze i dodam do dupka luteine


szyszka - bety sie nie robi na czczo
 
Witajcie Dziewczyny!:)

Nie pisałam do tej pory na forum, ale jestem z Wami od wielu miesięcy i z zapartym tchem śledzę Wasze historie.
Też bardzo chciałam obejrzeć ten film na tlc i udało mi się znaleźć stronę na której można ten program oglądać. Teoretycznie można 90 min/dzień za darmo, ale w praktyce pojawia się komunikat, że jest za dużo chętnych. Ja wykupiłam sobie dostęp no limit i mogę oglądać. Ta strona to: Telewizja, Telewizja online, Telewizje polskie
Miłego dnia!:)
 
Matraci zapytaj o Embryo glu i o nacięcie otoczki zaordeczków. Jeśli jesteś w programie państwowym, poproś o zamrożenie pozostałych komórek. Możesz zapytać o wskazania do przyjmowania acardu i heparyny.

Dziewczyny, mam apel:
OLIWIA GANDECKA 27 października kończy 6 lat, ma białaczkę i jej największym marzeniem jest dostanie jak najwięcej kartek urodzinowych, więc wysyłajcie!!!!!!!!!!!!!!
OLIWIA GANDECKA
ul. M. C. SKŁODOWSKIEJ
65-001 ZIELONA GÓRA
 
reklama
Do góry