reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
to niezbyt dużo. skoro mówicie, że raz dziennie.
silvia wiem jak bardzo jesteś zestresowana. mam nadzieję, że jednak plamienie się zatrzyma.

ponieważ będę mogła zajrzeć do Was dopiero jutro popołudniu to zaciskam kciuki za jutrzejsze wyniki.
 
MagdaM33, onadlaniego30 dzięki dziewczyny ale to na pewno plamienie implantacyjne to nie jest trudno nic już nie zrobię jutro będę dzwonić od rana do różnych klinik bo w tej mojej mam czekać pół roku a to dla mnie zdecydowanie za długo.
 
Ja brałam crinone żel raz dziennie po IUI za każdym razem. W UK sie to stosuje, ale teraz po ivf dali mi utrogestan 200mg 3 razy dziennie.
Silvia strasznie mi przykro :-(((

Najki skąd ty masz takie ściągi? Masz moze co sie dzieje z zarodkiem 5dniowym w takim razie? :-)
 
Silvia kochana a może to jednak tylko plamienia a nie @ (jak dziewczyny piszą ) kurcze tak bardzo wierzyłam że ci się uda i dopóki nie zrobisz bety ciągle w to wierzę że kropek z tobą zostanie. Ja również panicznie boję się jutro jechać na betę, qrcze staram myśleć się pozytywnie ale zawsze jest ta niepewność.
 
reklama
Do góry