reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy ktos chce parlodel ? To to samo co bromergon - robiłam porządki i znalazłam całe pudełko wazne jeszcze rok jak ktos chce to wysle
 
reklama
aniolkowa.mama, 24magda09 :) :) :)
proszę bardzo (zaznaczę, że nie są to moje mądrości tylko cenne cytaty forumowych specjalistek ;) )

Jezeli tansferowana jest 5 dniowa blastocysta:
1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocysta wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wszczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuowany a zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza

to jaką to ma moc? ja biorę luteiny 3x2 200 mg dopochwowo i 4x2 50mg pod język
kurczę, spore masz te dawki. Ja zamiast luteiny mam Lutinus ale nie dość że 100mg to 3x1 a nie 3x2...i luteinę pod język 3x2.
Myślicie, że mogłabym sobie tą lutkę podjęzykową zwiększyć? Tak w razie "W" ? 3x3 np?
 
Najki dziękuję za info. :) troszkę mnie to podbudowalo ☺ kochana z tymi dawkami to nie pomogę bo ja mam też lutinus 3×1 i duphaston 3×1 no i jeszcze estrofem acard i medrol. Ale nie znam się aż tak dobrze żeby wam doradzić :hmm:
 
Najki myślę, że bierzesz wystarczająco. Po transferze miałam zlecone 2 razy dziennie lutinusa i raz duphaston a jak zrobiłam pierwsze badanie to miałam ponad 400 i myślałem, że w laboratorium się pomylili bo to było dużo ponad wszelkie normy.
 
Kochane ja od rana już spać nie mogę, stres mnie zjada. Tak dla przypomnienia który dzień kobitki jesteście po transferze, te które dziś robią hcg. Myślę o Was i mocno trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry