reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

najki no ja tak myślę. bo jeśli one były zamrożone w 5 dobie, rozmrozili i podali na kolejny dzień to tak 6 dniowe. takie jest moje rozumowanie
 
reklama
hmm ciekawe czy to dobrze, czy źle?
Plus taki, że może być już zaimplantowany i mogłabym wcześniej testować...
Ale boję się :( ten poprzedni też miał w opisie morfologii literkę "C" i nawet biochemicznej nie było...
a pamiętam, że wyczytałam kiedyś coś takiego "poza tym cyferka C świadczy o jakieś wadzie, którą zarodek może nadrobić albo i nie. Na przykład 1BC B - świadczy ze komórki z których powstanie człowiek, są dobrej jakości. Natomiast C - że będzie problem z implantacją, albo z łożyskiem = poronienie. Bo z tej grupy komórek powstaje trofoblast, łożysko"
 
Najki wiem co czujesz, a kiedy masz zleconą betę?


ja zmykam, bo pobudka o 5 żeby o 7 oddać krew. boszsz jak ja się boję...

śpijcie dobrze:-)
 
Najki - 1bb to wczesna blastocysta. Może zamrozili na w takim stanie, a po rozmrożeniu do criotransfer podzieliła się jeszcze i wyszła 4.
Trójki i czwórki dobrze wróżą, z literką C ponoć juz nie koniecznie, ale nie można wpisywać ich na straty. Czasem z gorszych zarodków są ciąże.
 
Tak ja rano w poniedziałek robię bete a wyniki będę miała popołudniu- pod wieczór, na początku pobolewały mnie te jajniki, a teraz nic nie czuje, kompletnie, wiec nie wiem jaki to znak, do końca wierze że dobry :) a jak u Ciebie samopoczucie?? rozumiem @ nie przyszła??
No to Monia w poniedziałek rano razem oddajemy krew ;) no i wiesz że brak objawów to też objaw i na pewno skończy się u Ciebie upragnioną ciążą✊✊✊ a u mnie co bez zmian mam bóle takie jak przed @ raz mniejsze raz większe ale niestety są i ja to czuje że nic z tego :(
 
Dzięki dziewczyny. Wierzę, że skoro nadrobił, to jest twardzielem i da radę ;) :tak:
Magda weryfikację mam 30, ale betę zrobię chyba ciut wcześniej...jeszcze raz kciuki za Twoje jutrzejsze wyniki!
No i za Ciebie Hessiaku, żeby zarodki pięknie się rozwinęły i wytrwały! &&&
 
A wogole ja sobie dzis pocwiczylam :) mam cicha nadzieje ze do kwietnia bedzie -15kg :) moze to byl znak zeby ruszyc dupsko i wziac sie za siebie... a i dietka tez jest - duzo owocow, warzyw,zdrowe tluszcze :)
 
reklama
Do góry