reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Silvia na sikacza nawet 10 dpt to za wcześnie. Mówiłam o becie. Nie rób sikaczy bo po co masz się niepotrzebnie stresować.


Dziewczyny ja relanium wogole nigdy nie brałam ;)
 
reklama
ja w pierwsze klinice dostawałam jakąś magiczną tableteczkę przed transferami, i która spowodowała , że pierwszego transferu prawie nie pamiętam :) przy drugim już mniej na mnie zadziałała. To chyba było relanium właśnie
 
na mnie relanium nie działa aż tak, ale jestem miło rozluźniona a zwłaszcza brzuch dziś już go czuję a było miło. boszsz jutro wyniki, ale zaczynam mieć stresa
 
Ok :) doskonale Cię rozumiem

Robisz te badania, o które pytałam?
Jak tak, no to kciuki i daj znać co i jak ;) ja nie wykupiłam weryfikacji, ale myślę czy tak dla siebie nie skontrolować prg

Emi haloo? jak tam u Ciebie?
 
Najki buziak :-)
tak te badania właśnie robię. wczoraj robiłam i zadzwonił lekarz i zmienił dawki leków. no i jutro też jadę i też będzie konsultacja telefoniczna.

tak się boję tych jutrzejszych wyników, już tyle razy widziałam zerową betę że aż mi słabo na samą myśl
 
ehh rozumiem doskonale:( chyba większość z nas to przerabiało...
Ale nie można się poddawać.
Ja miałam transfer dzień po Tobie, też o niczym innym nie myślę, jak beta. Ale taka konkretna z ładnym przyrostem a nie licha oznaczająca ciążę biochemiczną, jak przy dwóch pierwszych podejściach...
Kochana, a czy mogłabyś podać mi wartości tych badań z wczoraj/przedwczoraj? i jak lekarz zmienił Ci leki? Porównam sobie z moim pierwszym podejściem (wtedy też wykupiłam dodatkowe weryfikacje) i w pon chyba polecę na badania. Pamiętam, że wtedy miałam niski progesteron i zwiększali mi lutkę
 
reklama
Do góry