reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana, a czy mogłabyś podać mi wartości tych badań z wczoraj/przedwczoraj? i jak lekarz zmienił Ci leki? Porównam sobie z moim pierwszym podejściem (wtedy też wykupiłam dodatkowe weryfikacje) i w pon chyba polecę na badania. Pamiętam, że wtedy miałam niski progesteron i zwiększali mi lutkę

przyjmowałam:
Luteina 200mg dopochwowo 3x1
Estrofem dopochwowo 3x1
Luteina 50 mg podjęzykowo 3x2
w 3dpt wyniki:
Estradiol 1855 pg/ml (wartość referencyjna dla kobiet w 1 trymestrze 154 - 3243)
Progesteron 38,72 ng/ml (wartość referencyjna dla kobiet w 1 trymestrze 16,4 - 49)
zmiana na:
Luteina 200mg dopochwowo 3x2
Estrofem dopochwowo 3x1
Luteina 50 mg podjęzykowo 4x2

 
Emi szalona :eek:
Ty lepiej uważaj :p
Mam nadzieję, że skurcze nie dokuczają?

onadlaniego spokojnie ;) w niektórych klinikach można wykupić weryfikacje - takie dodatkowe konsultacje. Robisz badanie estradiolu, progesteronu i betę a lekarz je konsultuje. W razie "W" zwiększa dawki leków. Ale to nie jest obowiązkowa opcja ;)
 
dokładnie opcja nieobowiązkowa, ale ja mam w Inviccie program all inclusive i mam 4 weryfikacje. 3 są telefoniczne a czwarta już z wizytą lekarską
 
przyjmowałam:
Luteina 200mg dopochwowo 3x1
Estrofem dopochwowo 3x1
Luteina 50 mg podjęzykowo 3x2
w 3dpt wyniki:
Estradiol 1855 pg/ml (wartość referencyjna dla kobiet w 1 trymestrze 154 - 3243)
Progesteron 38,72 ng/ml (wartość referencyjna dla kobiet w 1 trymestrze 16,4 - 49)
zmiana na:
Luteina 200mg dopochwowo 3x2
Estrofem dopochwowo 3x1
Luteina 50 mg podjęzykowo 4x2

Lekarzem nie jestem, ale jak dla mnie wyniki całkiem dobre :)
Zwiększona dawka lutki na pewno nie zaszkodzi ;)
Dla porównania u mnie było tak:
leki: Lutinus 3x1, estrofem, 3x1, luteina pod język 3x2
4dpt estradiol 811, progesteron 34,32 (lutinus zwiększono do 3x2, estrofem także 3x2, luteina pod język 3x2)
7dpt esradiol 1778 (spory skok), progesteron 27,22 ( lutinus 3x2, estrofem 3x2 i zwiększono luteinę 3x3)

Kciuki za jutrzejsze wyniki!!! &&&

Magda w gdzie w Invikcie się leczysz jeśli mogę spytać?
 
Monika a co u Ciebie jak się czujesz? Ja 21.12 idę na betę ale mówili, że wynik dopiero na drugi dzień rano. Tak czy siak muszę zrobić betę bo klinika wymaga. Też testujesz 21 w pon prawda??
Tak ja rano w poniedziałek robię bete a wyniki będę miała popołudniu- pod wieczór, na początku pobolewały mnie te jajniki, a teraz nic nie czuje, kompletnie, wiec nie wiem jaki to znak, do końca wierze że dobry :) a jak u Ciebie samopoczucie?? rozumiem @ nie przyszła??
 
reklama
Monika zaciskamy kciuki :)

Dziewczyny mam do Was pytanie...bo myślałam, że mam podaną blastkę 5-cio dniową, ale zaczęłam przeglądać moje dokumenty z oceny embriologicznej po punkcji ( w lipcu tego roku) i wychodzi na to, że:
pierwszy podany zarodek na świeżo to był 3AB, drugi z crio 3BB, trzeci (nazwany przez nich 4BC) a teraz 3BC. Ale jak patrzę na tą tabelkę (załącznik) to w piątej dobie, te dwa ostatnie zarodki z trzeciego i czwartego podejścia były oznaczone jako 1BB. Nic mi to nie mówi...czy wychodzi na to, że były hodowane dalej i to swoje oznaczenie 4BC i 3BC osiągnęły w 6 dobie? co za tym idzie były to blastki 6cio dniowe? Czy źle to rozumuję...??? help
 
Do góry