reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jeera jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy to wyklucz z jadłospisu całkowicie owoce i węglowodany a wzbogać o warzywa i białko ( chudy drób, chudy nabiał, jaja i ryby ) ostatni posiłek tylko bialkowy i żadnego pieczywa a waga pójdzie w dół na pewno. Minimum 2 litry wody. Życzę wytrwałości ale efekt murowany.
 
reklama
Jeera jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy to wyklucz z jadłospisu całkowicie owoce i węglowodany a wzbogać o warzywa i białko ( chudy drób, chudy nabiał, jaja i ryby ) ostatni posiłek tylko bialkowy i żadnego pieczywa a waga pójdzie w dół na pewno. Minimum 2 litry wody. Życzę wytrwałości ale efekt murowany.
Dokaldnie - moga wystąpić bóle głowy bo organizm tak reaguje na odstawienie wegli ale to normalne mija po paru dniach .
Do tego trzba jesc duzo warzyw ale bezpieczne sa te zielone a z reszta trzeba uwazac.
Zdrowe tłuszcze sa bardzo wskazane typu orzechy najelpiej wmigfslycalbo włoskie, awokado itp.
Najwazniejsze nie łączenie tłuszczy i wegli.

Weglowodany sa najprostszym źrodłem energii dla organizmu wiec jak jesz wegle to z tego pobiera energię a jak odstawisz to zmuszasz zeby korzystał z twoich zapasów tłuszczu :)
To duzy skrót :)
 
Onadlaniego musisz myśleć pozytywnie na tym etapie nie wiadomo które dolegliwości są pozytywne a które nie. Ja objawów cizowych nie miałam żadnych, nawet później też się nie pojawiły a głową bolała mnie bardzo często więc uszy do góry
 
Jeera jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy to wyklucz z jadłospisu całkowicie owoce i węglowodany a wzbogać o warzywa i białko ( chudy drób, chudy nabiał, jaja i ryby ) ostatni posiłek tylko bialkowy i żadnego pieczywa a waga pójdzie w dół na pewno. Minimum 2 litry wody. Życzę wytrwałości ale efekt murowany.
Haha to nie moj pierwszy raz na diecie:) ja nie potrafie nie jesc owocow ale jem takie z malym IG i tylko jako dodatek do 2 sniadania (no i po cwiczeniach). Ja jestem za zbilansowana dieta w ktorej jest miejsce na wegle (kasze, ryz) no i z chleba nie potrafie zrezygnować :) ale pieke sama pelnoziarnisty-orkiszowy z orzechami i to tylko sniadanie 2 kromeczki :)
Ja w tym roku schudlam juz 20 kg tylko u mnie problemem jest "zajadanie" stresow, a w moim zyciu jest ich pelno i niestety kg wrocily :(
 
Jeera no to w takim razie życzę mało stresów i żeby kwiecień szybko przyszedł a potem maj i termin narodzin moich dzieci a żebyś ty wyskoczyła w moje miejsce :)
 
reklama
Do góry