reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Annamarie przestrzegam was przed bravelle , ja dostałam zastrzyki z wycofanej partii (apteka nie zauważyła i mi je sprzedała ) i w ogole przez 16 dni nie zareagowałam nic a nic !!!! Pózniej zmienili na gonal i oczywiście ogromna hiperka ! Proście o inne leki!

Zanetaanna-no wlasnie o to chodzi...ja nie kupuje nigdy Bravelle,zamawiam jej francuski zamiennik Fostimon,wczoraj jak bylam u doka to obliczylismy ze moze na dwa 2 mi jeszcze zabraknac i dlatego dal mi recepte na 10 ampulek.Pani w aptece mnie oswiecila ,ze ten lek jest calkowicie wyjety z obiegu,bo jego dzialanie konczylo sie szybciej niz data waznosci. Swoja droga,duzo czasu potrzebowali zanim do tego doszli. :no:Nie chce wiedziec ile kobiet sie na tym przejechalo.:-(
Ja mam juz 15 pecherzykow,wiec chyba jest ok:-)
 
Meldujemy się:)
kropek już sobie grzecznie odpoczywa tam gdzie trzeba :-p
Trochę bolał dzisiejszy transfer...i zakładanie wziernika i później jakieś ukłucie poczułam. Z pęcherzem też nie było łatwo..:zawstydzona/y:
Idę się wylegiwać. Relanium robi swoje ;)
DZIĘKUJĘ Wam za wszystkie kciuki! Proszę nadal trzymać i nie puszczać:tak:;-)

aniolkowa.mama super wieści! :))))))))) trzymamy mocno kciuki!!!

yplocka1
czekamy co tam u Ciebie finalnie się wykluło :)
Nikaaa piękne widoki ;-)oby cholerne plamienia w końcu ustały..
monia i bardzo dobrze! skonsultujcie się z innym lekarzem, a nóż widelec wymyśli jakiś nowy plan. Trzymam kciuki :*
Hess rozwalasz system :szok: Kurcze szok! nowa klinika, inni lekarze i taka udana stymulacja! będzie doooobrze - czuję to :tak:

dobra zwijam się pod kocyk :)

no i aktualizacja:

GRUDZIEŃ:
15: najki - criotransfer
15: yplocka1 - pick up, zaciskamy kciuki!
15: aniolkowa.mama - transfer blastki
16: Emenems - wizyta u lekarza rodzinnego
16: Hess - konsultacja embriologiczna. Trzymamy mocno kciuki za zarodeczki!
16: pkati - badania
16: uplocka1 - telefon od embriologa - trzymamy kciuki!
18: Edenlayn - wizyta kontrolna
19: yplocka1 - PGD
21: Monika1988 - dwie tłuste krechy!:)
21: silvia84 - testowanie! &&&
21:
jeera86 - wizyta kontrolna na cyklu naturalnym
22: pkati - wizyta kontrolna po pozytywnej becie
22: zanetaanna - USG :))))))
23: Nikaaa - wizyta serduszkowa!:)
24: moniusia - konsultacja w Invimedzie
30: kachna84 - wizyta kontrolna
30: Emenems - położna-akupunktura :)

annemarie - stymulacja-punkcja-transfer-ciąża!!!

STYCZEŃ:
05:
martka83 - wizyta u ginekologa/androloga
12: Edenlayn- wizyta kontrolna u położnej
13: Emenems - rozpakowanko! szybko, bezboleśnie, siłami natury ;)))))
21: Edenlayn - termin w klinice i ustalanie terminu i planu porodu
jeera86 - ewentualny początek stymulacji
 
Ostatnia edycja:
Nie no 15 jajkow to juz piekny wynik!! A kiedy masz pick up?
A wlasnie dziewczyny jakim protokolem idziecie?? Bo w sumie jak od 3 stycznia mam miec stymulke to bede szla krotkim i w sumie sie boje ze nic specjalnego nie wykluje :( no ale w sumie jak owulka jest to moze nie bedzie tak zle.
 
Nie mam zielonego pojecia,w czwartek mam kontrole i podejrzewam ze w poniedzialek .punkcje. Zaczynam odczuwac efekty stymulacji ...wiec prosze ten pick up jak najszybciej.Mozliwe ,ze w Wigilie rano bede miala transfer:-):-D:-)
 
Pewnie,ze nie bedzie zle:-)

Bedzie sie cos dziac ,nareszcie...:tak:ja mam krotki,bo na dlugi nie mam czasu ani na szczescie potrzeby. To bedzie TWOJ rok:-)
 
Tak jest! To będzie nasz rok! BEZAPELACYJNIE!



najki, suuuuper! Odpoczywajcie, zazdroszczę relanium :p Super się po nim czułam... :D Mam na stanie, ale nie biorę, bo idzie się uzależnić ;p Niby ogarniałam rzeczywistość, ale tak jakoś wszystko mi było obojętnie i tylko spatki ;D Naprawdę mi się za tym tęskni ;O Bardzo trzymam za Cię kciuki!:)

anne, wow w Wigilię :))) ! extra:)


A ja czekam na M jak wróci z pracy i jadę sobie 40 km podglądnąć moje wnętrze ;p
 
reklama
annemarie - 12 oocytów zamrożonych. A zarodków to się zobaczy.

pkatki - transfery teraz nie będę mieć, bo mam za wysoki prg. Wszystko pójdzie do mrożenia i ew pod koniec stycznia criotransfer.

Jeera86 - ja teraz szłam krótkim protokołem. Wcześniej szłam 2 razy długim i raz krótkim.
 
Do góry