reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chciałabym się z wami podzielić moim skarbem. Dziś tylko dzieciątko a za tydzień serducho !
20151214_205038.jpg20151214_205901_LLS.jpg
 

Załączniki

  • 20151214_205038.jpg
    20151214_205038.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 118
  • 20151214_205901_LLS.jpg
    20151214_205901_LLS.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 116
reklama
Silvia ogólnie czuje się dobrze, do tej pory bez żadnych objawów dopiero dzisiaj tak jakbym delikatnie jajniki miała pobudzona, takie delikatne uczucie jak przed okresem, ale nie wiem czemu bo na @ zdecydowanie za wczesne dopiero około 23-25 także jeszcze sporo czasu, ale mam nadzieję ze @ nie dostane w ogóle przez 9 miesięcy :D a co do testowania to może się skusze w niedziele na test ale jeszcze nie wiem, pewnie ciężko będzie wytrzymać. a ty jak sie czujesz?? kiedy testujesz?? tez dopiero 21??
 
Najki kochana trzymam kciuki !
Yplocka mam nadzije, ze bedzie piękna gromadka ;*
Miłego dnia dziewczyny , ja dzis nie mogłam spać , bolą mnie wszystkie mięśnie dosłownie wszystkie nie wiem skąd to sie bierze ... Czuje każdy mięsień , staw , kość...
wszystko ... ;(
 
najki, kochana jestem z Tobą, zabieraj kropka:*** (możesz mnie zapisać na 24-ego na wizytę konsultacyjną w innej klinice i być może tam dalszy plan działania..) -idziemy do invimedu skonsultować to wszystko.. popytać można.. a jak się zdecydujemy na ivf to tam, bo taniej..

Nika, piękna dzidzia...:) cudo..:)

Yplocka, &&&

zaneta, mimo, że pewnie Ci faktycznie fizycznie ciężko to proszę na końcu dawać nam uśmieszek! :) Śmiech przez łzy! Tak ma być! Bo jest się z czego cieszyć! :)



Dziewczyny gdzie ja mogę się udać ... bo już jestem wykończona - co noc śnią mi się takie głupoty, że to jest masakra jakaś.. Kiedyś miałam sen 2 razy na tydzień max, głupoty niesamowite, ale teraz? Teraz to jest szok. Co noc śnią mi się takie głupoty, horrory itd. jestem niewyspana, nie mogę funkcjonować w dzień :( Nie najadam się przed snem, piję dużo wody, a odkąd nie udało się drugie ivf nie miałam ani jednej nocy, żeby mi się coś nie śniło! Jestem naprawdę wykończona.. ;/ każdego wieczoru mówię dzisiaj nic mi się nie będzie śnić - i 3-4 sny męczące, że uciekam przed mordercą, przed potworem, że mój mąż ma rogi kozła ;O itp itd itp itd.. wysiadam :((((( Nie raz tak miałam, że takie rzeczy mi się śniły durne, ale noc, a później coś miłego, a teraz nic miłego, tylko takie męczące, straszne...... zastanawiałam się nad psychologiem, ale ogólnie dobrze się czuję, mam siłę do walki itp, ale nie mam siły funkcjonować przez te sny, bo się nie wysypiam :(
 
Ostatnia edycja:
Najki kochana trzymam kciuki !
Yplocka mam nadzije, ze bedzie piękna gromadka ;*
Miłego dnia dziewczyny , ja dzis nie mogłam spać , bolą mnie wszystkie mięśnie dosłownie wszystkie nie wiem skąd to sie bierze ... Czuje każdy mięsień , staw , kość...
wszystko ... ;(

No coz - niedługo dojdzie uczucie kaca codzinnie rano :p
 
reklama
Moniusianie mam kompletnie pojecia do kogo mozesz sie udac. Moze jednak psycholog? Mi sie wydaje ze te koszmary spowodowane sa jakims wewnetrznym lekiem. U mnie kiedys dawno tez byl taki okres ze często snily mi sie glupoty, ale przeszlo samo.
 
Do góry