reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

a ja się nie zameldowałam ze swoimi maluszkami .... czy zameldowałam bo juz sama nie wiem :baffled: zakręcona jestem jak samolot :nerd:

transfer w porządku - 2 mrozaczki podane - czekam 2 tygodnie na wyniki ....i mam cichą nadzieję że może tym razem będzie ok ;-)
 
reklama
U mnie to już 3 ICSI w poprzedniej klinice nie było weryfikacji i gorzej to znosiłam. Ten system bardziej mi odpowiada, coś robię, zmieniają dawki leków, lepiej czuję się psychicznie.
 
No właśnie dzwonili do mnie z kliniki ze mam do nich już jutro jechać, a lekarz zakończył za mną rozmowę mówiąc ,, BARDZO MI PRZYKRO'' tak wiec już wiadomo ze się nie udało. :no::no::no: już nie ma złudzeń, już nic nie ma, po prostu żyć się nie chce.
TRZYMAJCIE SIĘ DZIEWCZYNKI NIECH WAM WSZYSTKIM SIĘ UDA TEGO WAM ŻYCZĘ!!!:tak::tak::tak:
 
No właśnie dzwonili do mnie z kliniki ze mam do nich już jutro jechać, a lekarz zakończył za mną rozmowę mówiąc ,, BARDZO MI PRZYKRO'' tak wiec już wiadomo ze się nie udało. :no::no::no: już nie ma złudzeń, już nic nie ma, po prostu żyć się nie chce.
TRZYMAJCIE SIĘ DZIEWCZYNKI NIECH WAM WSZYSTKIM SIĘ UDA TEGO WAM ŻYCZĘ!!!:tak::tak::tak:

tulę mocno - wiem co to znaczy ... współczuję
nic więcej nie dodam bo i co :-(
 
a ja się nie zameldowałam ze swoimi maluszkami .... czy zameldowałam bo juz sama nie wiem :baffled: zakręcona jestem jak samolot :nerd:

transfer w porządku - 2 mrozaczki podane - czekam 2 tygodnie na wyniki ....i mam cichą nadzieję że może tym razem będzie ok ;-)

nie, ja nic wiedzialam:-( zatem juz przesylam wiruski i mocno mocno trzymam kciuki

No właśnie dzwonili do mnie z kliniki ze mam do nich już jutro jechać, a lekarz zakończył za mną rozmowę mówiąc ,, BARDZO MI PRZYKRO'' tak wiec już wiadomo ze się nie udało. :no::no::no: już nie ma złudzeń, już nic nie ma, po prostu żyć się nie chce.
TRZYMAJCIE SIĘ DZIEWCZYNKI NIECH WAM WSZYSTKIM SIĘ UDA TEGO WAM ŻYCZĘ!!!:tak::tak::tak:

bardzo mocno przytulam, strasznie mi przykro.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wiecie laski ja sama wyraziłam zgode na ten nadzor nad implantacja bo tak sie fachowa nazywaja te 3 weryfikacje, nie jest to obowiazkowe..wolałabym zeby gin sprawdzał czy dawki leków sa oki..tylko w opisie nie pisało nic o tym ze beda robic tez bete..no ale coz co ma byc to bedzie...musze wierzyc ze sie nam udało i tyle...a beta nie wyszła bo jak moze wyjsc w 3 dniu.

bzz nic nie mowiłas akiedy miałas transfer? dzisiaj? mocno trzymam kciuki!!!:-)
gkvip mocno tule bo słowa tu nic nie daja :-(
iwka czy Ty tez leczysz sie w Invicie? czy moze spotkałysmy sie na akupunkturze w dniu transferu???
lulin super wynik..mocno kibicuje....ale bedzie niedługo wysyp ciezaróweczek :-)
 
babeczki - mówiłam już że zamotana jestem !!!! :-D

bardzo przepraszam za ten brak informacji - transfer miałam w piątek ;-)
 
reklama
Dziękuję dziewczyny:happy:
U nas zmiana planów, dzwonili, że transfer jednak jutro. Nie chcą ryzykować hodowli do czwartku, Cóż, chyba nie jest tak różowo jak przedstawiali to rano:dry:
Ale co ma być to będzie...a jutro będę już miała nasze dzieci:tak:

gkvip strasznie mi przykro, też przez to przechodziłam... trzymaj się mocno!
 
Do góry