reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki dziewczyny za informacje. Zacznę się już rozglądać za dobrą kliniką, w przyszłym cyklu IUI, jak się nie uda to będziemy się martwić dalej.
 
reklama
zuzanka - a ja właśnie dzisiaj pomyslałam, co tam u Ciebie kochna i patrze jesteś. Super, że tak optymistycznie nastawiona!:tak: Ruszaj do dzieła z takim podejściem musi sie udać. Ja odbieram wyniki badań i czekam na decyzję no i dołaczam do Was:)

bzzz - ja u Ciebie babeczko?????
Asiiek - moje gratulecie, Twoje długie czekanie napewno zostanie wynagrodzne....zobaczysz:tak:
lopop - możesz mi powiedzieć coś na temat tej listeriozy??? Ja miałam tylko tokspolazmozę ( wyszło, ze w przeszłości ją przechodziłam a teraz jest ok ) Obecnie lekarz mi jej nie zlecił.
 
hejka! dzisiaj 3dpt ..czuje sie dobrze, czasami gdziesc coz zakuje..dzisiaj byłam w klinice na I weryfikacji czyli sprawdzeniu hormonów i jest oki, ginka bardzo zadowolona z wyników...mimo to dostałam lutke podjezykowa i zwiekszyła mi dopochwową..kolena weryfikacja we wtorek..ohh ale mam dobry humor....a co tam u Was babeczki? cos cicho dzisziaj.
Meg kochana dziekuje Ci za miłe słowa...
Czy ktos teraz testuje/betuje niedługo?
 
Hej, ja już po zabiegu. Pobrano 14 komórek w poniedziałek będzie wiadomo ile się zapłodniło, jak się rozwijają no i kiedy transfer.
Teraz leżę i zgodnie z zaleceniami się wyleguję:-)

Asiiek kłócie to ponoć dobry znak ;-)
 
Hej, ja już po zabiegu. Pobrano 14 komórek w poniedziałek będzie wiadomo ile się zapłodniło, jak się rozwijają no i kiedy transfer.
Teraz leżę i zgodnie z zaleceniami się wyleguję:-)

Asiiek kłócie to ponoć dobry znak ;-)
no to super wynik,oby jak najwiecej sie zapłodniło i pieknie dzieliło...a nie masz hodowli do blastocysty? no to pewnie wt/sr bedzie transfer.....mocno zaciskam kciuki:-)
 
lulin - super wynik gratulacje trzymam kciuki.
Asiiek - tak trzymaj ;-)

A ja 8 dpt i dzisiaj zaczęłam plamic, najpierw ciemny brąz, teraz już krew - no i oczywiście załamka:-:)-:)-(. Maz mnie pociesza ale jakoś to nie działa.
Na betę jadę w środę o ile nic się nie zmieni.
 
lulin - super wynik gratulacje trzymam kciuki.
Asiiek - tak trzymaj ;-)

A ja 8 dpt i dzisiaj zaczęłam plamic, najpierw ciemny brąz, teraz już krew - no i oczywiście załamka:-:)-:)-(. Maz mnie pociesza ale jakoś to nie działa.
Na betę jadę w środę o ile nic się nie zmieni.
kurcze moze jeszcze nic straconego kochana....oby to była np implantacja....mocno trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Ja dzisiaj 4dpt piersi praktycznie przestały bolec, za to jajniki bolą coraz czesciej i mocniej...mam nadzieje, ze to dobry znak....dzieczwczyny czy ktoras z Was tez robiła sobie weryfikacje po transferze? chciałabym porownac wyniki badan
 
Asiiek ja miałam wyniki to beta 0,9; estradiol 1742, progesteron 19,17 Jak było u Ciebie? Myślę, że te wyniki o niczym nie świadczą. Udało się koleżance, która miała identyczne jak ja, jak i takiej, która prg miałą tylko 10. Poprzednio prg miałam dużo wyższy i klapa. Loteria...
Naisz proszę swoje wyniki.
 
reklama
Asiiek ja miałam wyniki to beta 0,9; estradiol 1742, progesteron 19,17 Jak było u Ciebie? Myślę, że te wyniki o niczym nie świadczą. Udało się koleżance, która miała identyczne jak ja, jak i takiej, która prg miałą tylko 10. Poprzednio prg miałam dużo wyższy i klapa. Loteria...
Naisz proszę swoje wyniki.

a nie mam jeszcze bety, bede miała jutro (bo babki w labo mi nie powiedziały ze w sob do 11 pobieraja a ja byłam 11:05) estradiol 2569, progesteron 17,80...wiem, ze te wyniki jeszcze o niczym nie swiadcza ale byłam ciekawa..moja I werka była 3dpt u Ciebie tez? kolejna mam we wtorek i potem w sobote
 
Do góry