reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mam 95cm:D

A najśmieszniejsze sa stare baby i przesady jak kupowalalam wyprawkę w 5 miesiacu w Gdańsku na urlopie to niektórzy robili miny jak nie wiem co a najbardziej kuzyn meza ktorego spotkaliśmy w dzieciowym sklepie a teraz? 8 miesiac puka do drzwi s ja z remontem rozpoczętym w lipcu na półmetku i nie wiem czy zdaze do porodu hahaha niezlebym sie urządziła jakbym w grudniu zaczela

Emi kochana Jak patrze w lustro i mijam je idac do lazienki to moj brzuch za kazym razem jest wiekszy. :szok:
Rosnie w oczach. Taki ostatnim razem mialam w 8 m. ciazy z corka, jestem przerazona co bedzie dalej :-( . Skora juz doszla do poprzedniego etapu i juz czuje jak nowe polaty sie rozciagaja, szczypie mnie pod piersiami gdzie juz jest zaokraglenie . Zgaga meczy, stopy nawet juz puchna jak balony a nigdy nie mialam w ciazy z nimi problemow. Wygladam z nimi jak Yeti :szok: albo Wielka stopa, miednica w partiach dolnych podczas chodzenia a najbardziej podczas wstawania z pozycji lezacej. Poprostu ani siebie, ani tej ciazy nie poznaje :eek: Rozni sie wszyszkim od poprzednich.
 
Zalezy do jakiej KK nalezysz, sa taki co placa 50,75 i 100% zadzwon do twojej i zapytaj.



Dokladnie Anne.
Jerra
tylko zanim oni cokolwiek Ci tel powiedza, musza znac kosztorys IVF. Ktory dostaniesz od lekarza. Dopiero z tym kosztorysem idziesz do KK i oni sprawdzaja Twoje wydatki na leczenia i wedlug tego przyznaja Ci odpoweidnie dofinansowanie. Trwa to pare dni .
 
Edenlyne,jak tam teoje maluchy...rzyganko zakonczone pomyslnie?????


TAK TAK TAK TAK kochana nareszcie !!!!!!

Od dwoch tyg bez czopkow , i koniec przyjazni z muszla :-D, ale wczoraj chyba sie obrazila ze dawno mnie nie widziala i niestety... po witaminach mialam znow z nia spotkanie. Niestety czasami moj zoladek albo zelaza albo prenatalu niechce wchlaniac i czuje jak w zoladku sie rozklada, no i niestey nie konczy sie to dobrze :eek:
 
My juz zlozylismy podanie o dofinansowanie do naszej KK. Teraz czekamy na odpowiedz.

My jestesmy BKK , wiec nie mielismy tam problemow. 50% bylo gwarantowane. Reszta juz od nich zalezala.
Nam sie udalo jeszcze 25% . dostac, bo jak powiedzieli maz , ktory jesz glownym ubezp, prawie nie korzystal z ich uslug , malo chorowal , zadnych wiekszych kosztow z leczeniem, oprocz badan nasienia na poczatku roku. Wiec udalo nam sie z tego powodu troszke wiecej dostac.
 
TAK TAK TAK TAK kochana nareszcie !!!!!!

Od dwoch tyg bez czopkow , i koniec przyjazni z muszla :-D, ale wczoraj chyba sie obrazila ze dawno mnie nie widziala i niestety... po witaminach mialam znow z nia spotkanie. Niestety czasami moj zoladek albo zelaza albo prenatalu niechce wchlaniac i czuje jak w zoladku sie rozklada, no i niestey nie konczy sie to dobrze :eek:
O jeee to z Ciebie powoli profi sie robi:)
 
Ok , bede mykac. Wrazie jakikolwiek pytan wal jak w dym :-D
Kobietki kochane mykam lulu bo jutro kolejny stresujacy dzien i wyczekujacy bo kolejne USG pranatalne . Chcemy zrobic z M psikusa gin bo to specjalistyczna klinika ktora zajmuje sie tymi badaniami i on nam stwierdzil ze beda 2 dziewczynki, teraz zapytamy znow o plec, ale nie powiemy nic ze bylismy 2 tyg temu u mojego gin, ktory stwierdzil parke. Ciekawi jestesmy jego potwierdzenia, bo ostatnim badaniu prenatalnym powiedzial ze on sie nigdy nie myli :-D:-D
No i nie mowie o wczesnym wstawaniu bo core do szkoly trzeba zaprowadzic :eek:, a tak fajnie bylo jeszcze w zeszlym tyg bo mieli ferie jesienne 2 tyg i mozna bylo pospac :-D
Milej nocy kochane :-)
 
reklama
Do góry