reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

jeera86 witaj :)
ten sam rocznik, u mnie też m.in niedrożne jajowody...
Powodzenia!:)

najki - mam nadzieje, ze urlop się udał i naładowaliście akumulatory :) Niestety nie pomogę, bo nie wiem co lepsze, czy krew czy ślina. Ja robiłam z krwi na NFZ.
Hess i taaaak :) odpoczęłam, przede wszystkim-psychicznie. Także teraz trzeba się spiąć i walczyć dalej!

Najki, ja robiłam ze śliny, w invikcie i wydaje mi się, że jest to miarodajne
oo no i super! zastanawiam się skąd tak ogromna różnica w kosztach :eek:

kate wciąż z brzucholem heheh no i super:)))
dorotka bliżniaki...cudownieeeee <3!!!!!trzymam mocno kciuki, żeby dwójka wytrwała te 9 miechów ;)
emi jak ten czas zapitala!
Twój pick up pamiętam...i fotę z wenflonem:szok:
 
reklama
O! Witam :-)
Jak Anne wspomniala ;-) , i mnie tu wykrzyczala :laugh2::laugh2: , tez leczylam sie w Berlinie , wiec milo spotkac rodaczke na obczyznie tuz prawie pod nosem :-D.
Ja, osobiscie leczylam sie w tej praxis Hauptseite . Lekarz , mimo ze slabo znam jezyk, bardzo cierpliwy i wyrozumialy, rzetelny. Odpowiadal na kazde moje pytania , ktore tlumaczyl moj maz , bo ja niestety jezyk medyczny noga :eek:, no i jak wiele kochanych tu kobietek opisujacych swoje kliniki, ze czuly sie jak na tasmie, u mnie wrecz odwrotnie, nigdy nie odczulam ze jestem jak krowa ktora mozna ciagnac z kasy :-D .

To jest klinika w ktorej mam robic Ivf!!!!!!! Berlin-Mitte! Ty nawet nie wiesz ile miodu wlalas w moje serce!!!
 
emi jak ten czas zapitala!
Twój pick up pamiętam...i fotę z wenflonem:szok:

To fakt Najki , czas strasznie zapitala. To samo raptem z 20 min temu powiedzialam do M gdy wychodzil do pracy i mowie ze prawie polmetek.. a niedawno , jakby to bylo wczoraj pick up.. zapladnianie...transfer.. beta.. a teraz .. brzuch prawie 90 cm :szok:
 
To fakt Najki , czas strasznie zapitala. To samo raptem z 20 min temu powiedzialam do M gdy wychodzil do pracy i mowie ze prawie polmetek.. a niedawno , jakby to bylo wczoraj pick up.. zapladnianie...transfer.. beta.. a teraz .. brzuch prawie 90 cm :szok:

Ja mam 95cm:D

A najśmieszniejsze sa stare baby i przesady jak kupowalalam wyprawkę w 5 miesiacu w Gdańsku na urlopie to niektórzy robili miny jak nie wiem co a najbardziej kuzyn meza ktorego spotkaliśmy w dzieciowym sklepie a teraz? 8 miesiac puka do drzwi s ja z remontem rozpoczętym w lipcu na półmetku i nie wiem czy zdaze do porodu hahaha niezlebym sie urządziła jakbym w grudniu zaczela
 
To jest klinika w ktorej mam robic Ivf!!!!!!! Berlin-Mitte! Ty nawet nie wiesz ile miodu wlalas w moje serce!!!


Zycze Ci kochana , abys i Ty tam miala tyle szczescia co ja ;-). Przy IVF tez wszyscy mili, od anastezjologa po embriologa. Kazdy przyszedl do pokoju , na spokojnie wszystko tlumaczyl , a nie jak nieraz sie slyszy ze wpadl, tylko wiatr zawial i juz go/jej nie bylo. :laugh2:
 
Wiesz ile w De jest max zarodkow podanych?

Z jednej strony nie moge sie doczekac - z drugiej sie boje - bo to ostateczne wyjscie.... no nic oby do poniedzialku :)
 
reklama
Wiesz ile w De jest max zarodkow podanych?

Z jednej strony nie moge sie doczekac - z drugiej sie boje - bo to ostateczne wyjscie.... no nic oby do poniedzialku :)


Kasa pokryla nam 50% plus 25% za leki i transfer , ale wiele rzeczy jest nierefundowanych, np.. zamrazanie zarodkow , podglad do 5 dni i podanie blastki, bo ( podaja w 3 dobie), ICSI, za ogladanie rozwoju Twoich jajeczek pobranych,

Podaja do 3 zarodkow. Mnie od razu zalecil 2 , ale oczywiscie najpierw zapytal. Nam udalo sie za 1 razem. Starania przez 2 lata, wczesniej ciaze naturalne, a tu klops .. Tyle ze nowy partner, ale on tez w poprzednim malzenstwie mial juz corke.
Pryzpadlosc idiopatyczna :baffled:
 
Do góry