reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

[ptencer - gratuluje, bo niewiedziałam, że bedziesz miała 2 córy!!! SUPER!!!!

Właśnie odebrałam wynik anty TPO - i jest dobry oraz ANA 1 i 2 i też są ujemne. Czekam jeszcze na p/c łozyskowe.
dziekuje Kochana:-)ciesze sie, ze wyniki dobre, bardzo Tobie caly czas kibicuje
 
reklama
Balbinka
mi własnie dr Gizler zlecił badanie kariotypu a także podstawowe badania immunologiczne. No i zarówno u mnie jak i u M kariotyp prawidłowy :-) więc to nie tu przyczyna a ewidentnie w tych fatalnych wynikach chromatyny. wklejam linka jak by ktoś chciał o tym poczytać.

Isia
ja miałam ultrakrótki protokół tj. od 2 dc brałam zastrzyki, 6 dc miała pierwszy monitoring a później co 2 dni. Następnie 11 dc miała punkcję a 13 dc transfer. Ale tak jak pisalam wczesniej musisz sama spytac doktora jak często bedziesz musiała mieć wizyty.

aj zapomniałam o linku, więc poniżej :)

Chromatyna plemnikowa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
meg
to leczymy sie razem u dr szlachcica :))))))))

dziewczynki a te kariotypy to kiedy powinno sie robic jakie sa wskazania do tego badania i te przeciwciala lozyskowe czy to tez moze byc przyczyna niezagniezdzania sie zarodkow ??????????? z gory dziekuje za odpowiedz
 
Ostatnia edycja:
iniiia - ja poza lekkimi, ale bardzo urozmaiconymi bólami brzucha, też nie mam innych objawów. Za kilka dni powtórzę bete zobaczymy jak sie miewa ;-) A pierwsze usg bede miała szybciej od Ciebie, bo dzwoniłam do gina i kazał mi przyjechać za tydzień, czyli 11.07. I tak się zastanawiam, czy on coś wogóle będzie już widział? Twierdzi, że będzie mógł powiedzieć coś konkretnego. No zobaczymy, tak czy siak nie mogę się doczekać :-)

asia - JESTEŚ WIELKA!!! Super, że tak szybko podjęliście decyzję o 2 próbie. Jestem całym sercem z Tobą i z całych sił życzę Ci powodzenia!

meg - fajnie, że masz dobre wyniki. Kolejny krok do przodu. Teraz może być już tylko dobrze:tak:
 
mi mi u nas lekarz zlecił kariotyp razem z innymi badaniami genetycznymi od razu na wejściu po ustaleniu, że przystępujemy do in vitro. Powiedział, że jest to standardowe badanie przy tak niskich parametrach nasienia. Dał skierowanie, zrobiliśmy badania na nfz.

Byłam dzisiaj na kontroli, pęcherzyki rosną, lekarz naliczył ich 18 z czego 2 są większe (1 cm). Jest trochę bardziej "dynamicznie" niż za pierwszym razem i estradiol dwukrotnie wyższy. Się ucieszyłam:)
 
Mada 72 Wiesz tak sie zawziełam ze tym razem to nie ma innej opcji -będzie dobrze- w czwartek jadę do kliniki i zaczynam walke od początku.Pozdrawiam Ciebie i tą małą istotkę.
 
Witam Was laseczki . Nie było mnie kilka dni tu z wami ale musiałam sie pozbierać.Słabo mi to idzie a jeszcze ta @ jest teraz taka bolesna jak nigdy. Postanowiliśmy z M ze jak najszybciej robimy 2 prube więc jeszcze dzis zadzwonię do lekarza umówić się na wizytę. Kochane te które to przezyły powiedzcie mi proszę czy drugi raz jest troche łatwiej psychicznie, jak szybko będę mogła zacząc przygotowania. Piszcie kobietki co powinnam wiedziec na co zwracac uwage !
Asia - dla mnie drugie podejście było dużo łatwiejsze, bo w pierwszym to nie wiedziałam czego mogę się spodziewać po sobie :). Za drugim razem byłam o wiele spokojniejsza i bardziej wyluzowana. Ja miałam criotransfer jednego zarodka i stwierdziłam, że mam dwa uda ... albo się uda albo się nie uda :) I chyba to mi pomogło, bo mój blastuś jest nadal ze mną już 8 tygodni :) Ja podchodziłam do critransferu po 2 miesiącach. A na co masz zwracać uwagę? na to żeby się za bardzo nie przejmować! Uda Ci się !
 
dziewczyny chyba cos jest nie tak u mnie nic mnie nie boli tzn troche czasami głowa ale brzuch wogole :-( czy mozliwe zeby pecherzyki mimo gonalu nie rosły??? i znowu zaczynam sie stresowac ze cos jest nie tak....jedna wielka schiza!!
 
dziewczyny chyba cos jest nie tak u mnie nic mnie nie boli tzn troche czasami głowa ale brzuch wogole :-( czy mozliwe zeby pecherzyki mimo gonalu nie rosły??? i znowu zaczynam sie stresowac ze cos jest nie tak....jedna wielka schiza!!

kochana, nie zamartwiaj się na zapas bo to w niczym nie pomaga;-). Ja wychodowałam 31 jajeczek, z czego az 27 było dobrych, jak się później okazało miałam hiperstymulację a nic nie czułam,brzuch ani nie bolał ani nie rósł. dopiero po punkcji trochę się nacierpiałam,ale już o tym nie pamiętam:-)
 
reklama
kochana, nie zamartwiaj się na zapas bo to w niczym nie pomaga;-). Ja wychodowałam 31 jajeczek, z czego az 27 było dobrych, jak się później okazało miałam hiperstymulację a nic nie czułam,brzuch ani nie bolał ani nie rósł. dopiero po punkcji trochę się nacierpiałam,ale już o tym nie pamiętam:-)
eweli dzieki za informacje ..mam juz stresa:angry: no ja tez podobno mam duzo jajeczek dlatego dziwi mnie ze nic nie boli..a miałas zwolnienie od punkcji czy transferu? mi dziewczyny doradzaja zebym brała od punkcji
 
Do góry