reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

melissa no właśnie ja mam podobnie :))) chociaz u mnie był problem ze słodyczami. Ale teraz tylko zdrowa dieta i żadnych świństw :D

najki super :) Niedługo wielki dzień 3 mam mocno kciuki.
 
reklama
Hej dziewczyny,

Dzwonili do mnie z labo. Z 15 komórek, które się zapłodniły nie mam ani jednego zarodka. Wszystkie od początku źle się rozwijały. Jestem załamana i zalewam się łzami. To takie niesprawiedliwe!!!!
 
Hej dziewczyny,

Dzwonili do mnie z labo. Z 15 komórek, które się zapłodniły nie mam ani jednego zarodka. Wszystkie od początku źle się rozwijały. Jestem załamana i zalewam się łzami. To takie niesprawiedliwe!!!!

Hess nie wiem co powiedziec:(
Jest mi tak przykro ze zadne słowa trgo nie wyraża
 
reklama
lolitka - nie miałam transferu, został odroczony, bo miałam za wysoki prg. Do tego estriadol ponad 7500 jedn. i mam hiperkę. Punkcję miałam w piątek. Zarodki ponoć po zapłodnieniu zaczęły się źle rozwijać, nieprawidłowo, jakieś degeneracje czy coś. Pytałam czy jakiś nawet 1 słabeuszek się nie nada, ale Pani powiedziała, że nie. 2 zaroki doszły do podziału 6 i 8 komórkowego, a reszta kaput, ale te 2 też kaput.
 
Ostatnia edycja:
Do góry