reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kate do tej pory miałam Lutinus 100mg 3x1 dopochwowo i Luteinę 50 3x2 podjęzykowo. Teraz doktorka zmieniła na tą Luteinę 200 3x1 czyli wychodzi, że 600.
Nie lubię nie wiedzieć o co kaman....wrrrr :baffled:
 
reklama
Kate, no to będę musiała podjechać do Ciebie bo zostały mi 4 tabsy, 2 pójdą dzisiaj wieczorem więc na weekend zostaną mi 2... W poniedziałek o 12 moja kolezanka będzie u lekarza to mi weźmie receptę. Napisz mi kochana na priva jak mogę i gdzie podjechać...
 
Hej dziewczynki. jak ja was czytam to myślę, że jesteście ekspertkami.. nie do końca jeszcze wszystko rozumiem (tylko do momentu do którego doszłam się łapie ;) nie wiem co to 2AA? oświeci mnie któraś? jutro mam wizytę.. oby to już ostatnia przed punkcją
 
Co do przepływów to lekarz powiedział mi dzisiaj ze nie ma się czym martwić a jedynie badać ciśnienie bo to może grozić nadciśnieniem... Ale jako że ja mam raczej niskie ciśnienie, z reguły 100/60 to na razie mogę być spokojna...
Co do boli brzucha też mnie uspokoił, zbadał dokładnie, dał posłuchać serduszka... Tylko na fotelu pierwszy raz w życiu się krepowalam bo młody, przystojny, wysoki i na dodatek sympatyczny :p ale żeby mi powiedzieli dwa dni temu w invikcie że mi nie wypisza to by on mi wypisal, a tak to muszę kombinować, bo jak dzwoniłam na infolinię to powiedzieli ze nie ma problemu
 
Sykatynko jak mi w pierwszej ciąży zabrakło to pojechalam do szpitala na ginekologiczną izbę przyjęć i tam mi lekarka wypisała receptę a nie miałam jeszcze założonej karty ciążowej ale powiedziałam, że jestem po in vitro i takie mam zalecenia. Pokazałam jakiś potwierdzający dokument ale nie pamiętam co dałam. Bez problemu mi wypisała
 
sykatynka wysłałam Ci priv

najki ale Cię faszerują, mnie tez tak męczyli progesteronem. Glupio teraz bo nie wiadomo co robic..czy brac dwa lutinusy no chyba tak, ale to dużo...tylko się nie stresuj babo, bo wielu osobom się udaje i nie ma zmian leków zadnych. jak ma się udac to się uda, a prg masz ładny wiec nie musisz na gwałt zwiekszac prg, a jak zwiększysz raczej kropkowi nie zaszkodzi i jest zonk....
Bety dobra kombinacja :tak:
 
reklama
sykatynka wysłałam Ci priv

najki ale Cię faszerują, mnie tez tak męczyli progesteronem. Glupio teraz bo nie wiadomo co robic..czy brac dwa lutinusy no chyba tak, ale to dużo...tylko się nie stresuj babo, bo wielu osobom się udaje i nie ma zmian leków zadnych. jak ma się udac to się uda, a prg masz ładny wiec nie musisz na gwałt zwiekszac prg, a jak zwiększysz raczej kropkowi nie zaszkodzi i jest zonk....
Bety dobra kombinacja :tak:

Np ja :)
 
Do góry