reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tez tsk uwazam - nic sie nie stanie !! I tak juz przechodzisz na łożysko powoli :)
Ale pamietam swoj strach jak nie wzielam rano nic bo juz nie miałam i w południe przyjechała dziewczyna szwagra z dostawa to w robocie leciałam po nia na pociag zeby tylko chapnąć luteine hahahaha ehhhh

A to moj mały pomocnik jelitowy zebrany z waszych rad - kiwi śliwki suszone i truskawki ( bo były w domu) posypane błonnikiem i zalane maślanka, jabłko było po obiedzie rano woda z cytryna i zbożowa ....

Pytanie -kawa i woda na czczo ?

ImageUploadedByForum BabyBoom1438366905.576794.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438366905.576794.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438366905.576794.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Zobaczę w domu ile tabsow mi zostało... Ze 3 albo 4 setki... Ale może faktycznie do poniedziałku nic się nie stanie, w końcu i mój własny progesteron też mam :) w sensie wyprodukowany przez mój organizm...
 
Emi bo jak ty sobie taki peeling jelit zrobisz, to przez tydzień z łazienki nie wyjdziesz:szok: Ale jedzonko ładne ja ostatnio mam faze na nabiał i to mnie ratuje:-D Bo te żelazo to jakaś masakra, a jak brałam przed ciążą to działalo odwrotnie ;-p
 
sykatynka ty nie kombinuj za bardzo nie możesz zejść więcej niż 100mg skoro bierzesz 100mg, to trzeba powoli schodzić a ty masz jeszcze przepływy gorsze i ja bym za dużo nie kombinowała. Czyli albo rano 2x 100mg, potem 100mg na obiadek no i 2x100mgna noc. Dawka nocna jest najważniejsza, no i w razie co poranna (bo noc dla prg jest najgorsza). Jeżeli nie możesz się jutro umówic do doka gdziekolwiek na prywatna wizyte, to pojdjedz do mnie po cukiereczki:-p, ale ja bym nie ryzykowała.
 
Ostatnia edycja:
Emi bo jak ty sobie taki peeling jelit zrobisz, to przez tydzień z łazienki nie wyjdziesz:szok: Ale jedzonko ładne ja ostatnio mam faze na nabiał i to mnie ratuje:-D Bo te żelazo to jakaś masakra, a jak brałam przed ciążą to działalo odwrotnie ;-p

Ty nabiał ??!! Trzymajcie mnie :D pieknie heheheheeh

No musze musze bo tak brzuch boli i tak mi tsm pełno ze wyprostować sie nie moge ... Ja przed ciaza przy moim odżywianiu to wizyta w toalecie była 2/3 razy dziennie ... Kupiła mowi ze ona 2 razy w tygodniu i przyzwyczajona jest wiec jak ktos tski jak ja nie był 1,5 dnia....

Sykatynka - a juz widziałam cie nad kotłem gotująca progesteron :D
 
Emi ja często biegam i tak jak mówisz 1,5 dnia to brzuch az boli. Tylko ja wystarczy ze mleko wypije z lodówki i się poprawia bo ja mam nadczynność jelit, wiec mleko mi wyrównuje teraz wszystko:-) jeszcze wołowiny zaczęłam dużo jesc żeby te przeklęte zelazo dostarczyć. Mam nadzieje ze już nie będę go brała. Na pocieszenie zanim brałam te witaminki to jakos tak było ze z 2tyg się meczyłam a potem przeszlo:-) wiec jest szansa ze u Ciebie to tylko tymczasowe :tak:
 
najki estradiol ogólnie ok, ale chyba trochę spadł, ile miałaś komórek pobranych? no i prgoesteron piękny. Betahcg 1.4 bo zastrzyk jeszcze krąży we krwi na pęknięcie:-p

kate mój estradiol na dwa dni przed pickupem wynosił 4822, więc sporo spadł...to dobrze, czy źle? Pobrano 15 komórek.
Z betą kumam, nie ma się co nakręcać. W poniedziałek będzie 7 dzień po transferze, to liczę że już coś pokaże ;)

Mam tylko lipę z moją weryfikacją...mieli dzwonić po 18. Pech chciał, że zadzwonili przed 20 (kiedy wykonywałam inny telefon) a jak oddzwoniłam to nie zastałam już żadnego lekarza:-/ Wiadomka, że będę się z nimi kontaktować jutro - no bo bez jaj, w końcu wybuliłam za to kasę..ale w zaleceniach na stronce dostałam poza estrofemem i luteiną podjęzykową (którą mam brać jak do tej pory) Luteine 200 3x1. A ja tego nie posiadam:-/ mam Lutinus 100mg..To to samo? Mam załadować wieczorem podwójną dawkę? Czy lepiej się wstrzymać dzisiaj i wziąć jak dotychczas a jutro ich molestować telefonami ?
Nie ukrywam, że jestem zawiedziona :eek: Cały dzień czekałam na ten tel..
 
Ostatnia edycja:
reklama
najki estradiol i tak jest ładny, tylko pamiętałam ze był większy:-p co do zachowania kliniki to nie będę komentować bo szkoda słów. Lutinus i luteina to to samo byle dawki się zgadzały. znaczy się to zamienniki i lutinus lepiej się wchłania. Czyli musisz wziąć 2 tabletki lutinusa, a ile ty w sumie tego prg masz? bo dopochwowo 600mg, masz teraz brac a wcześniej?
 
Do góry