reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Stacy to normalne:))

Ja odbebnilam pare operacji i narkoz w zyciu. Ta przy punkcji jest lightowa;) na 15 minut:) pamietam jak zalozyli mi maske isie smialam odliczajac " no to : raz, dwa i trzy i mnie nie ma" i po "nie ma" odcielo mnie:) a pozniej obudzilam sie w lozeczku na pozabiegowym ^^ polezalam, pozniej posiedzialam i dopiero wolno bylo wstac;)
 
Dokładnie tak niebajka - krotka narkoza to chwila - zamykasz oczy i otwierasz juz po i nie ma upływu czasu heheheh
 
No po to juz bedzie po :D szybko dojdziesz do siebie zobaczysz - pamietaj ze to jeszcze nie ciaza mozna zrec przeciwbólowe heheheh
 
Hej wspaniałe kobietki :) od dziś zaczynam walkę mam krótki protokół z antagonistą - cokolwiek to znaczy. Biorę gonal f i menopur 75ml. Zastrzyki dostałam na 6 dni. W środę wizyta kontrolną. Boje się jak cholera wszystkiego. Mało nie dostałam zawału przed zastrzykami. Póki co czuje się ok. Trochę mi brzuch nabrzmiałe. Odczuwam lekkie mdłości, ale może panikuje. Mam PCOS i bardzo się boje przestymulowania. Władze z tym strachem i na prawdę chce już mieć to za sobą. Kochane...życzę wam całym sercem tych dwóch kreseczek :) jak się czujecie ? Gdzie się leczycie? Z nieba mi to forum spadło.
 
Hej wspaniałe kobietki :) od dziś zaczynam walkę mam krótki protokół z antagonistą - cokolwiek to znaczy. Biorę gonal f i menopur 75ml. Zastrzyki dostałam na 6 dni. W środę wizyta kontrolną. Boje się jak cholera wszystkiego. Mało nie dostałam zawału przed zastrzykami. Póki co czuje się ok. Trochę mi brzuch nabrzmiałe. Odczuwam lekkie mdłości, ale może panikuje. Mam PCOS i bardzo się boje przestymulowania. Władze z tym strachem i na prawdę chce już mieć to za sobą. Kochane...życzę wam całym sercem tych dwóch kreseczek :) jak się czujecie ? Gdzie się leczycie? Z nieba mi to forum spadło.

Witamy!!
Twoja droga do szczęścia rozpoczęta :)
Skad jestes? Jak długo sie leczycie ?

Na stymulacje rożnie sie reaguje wiec jak piszesz, nie ma co panikować tylko byc czujnym. Ja ostatni tydzien zastrzykow jak zrzuta i wypluta sie czułam ... Moje dwie kreseczki pokazały sie 05.05 w poniedziałek :) tez ci tego zycze!!
 
Niebajka - wcześniej pisałam ze dobrze że Endo zwraca uwagę na dietę ale nie wiedziałam że dała ci takie zalecenia.... Jak dla mnie odstawiac nabiał i gluten w momencie kiedy nawet nie sprawdziła czy masz jakaś nietolerancje to przegięcie.... W ciąży potrzebujesz nabiału i potrzebujesz węglowodanów! Co prawda w ogole lepiej byłoby jakbyś zamiast białej mąki jadła mąkę pełnoziarnista ale biała też krzywdy ci nie zrobi... Jak dla mnie nagonka na gluten jest bez sensu - ma sens kiedy ktoś ma nietolerancje, ale odstawiac gluten bez powodu to niezbyt pochwalam.... A ty miałaś badane przeciwciala anty tpo i anty tg?
Jeszcze odnośnie twojego pytania o wylecenie z programu - tak jak dziewczyny napisały, w ciąży już nie jesteś objęta programem. Ale odnośnie do twojego pytania - chociaż wierzę że wszystko będzie ok i niedługo zobaczysz pięknie bijące serducho - gdyby (odpukac odpukac) coś miało pójść nie tak, to nadal jesteś w programie i masz prawo do dalszych prób, wypróbowałam to na sobie więc informacja pewna.
 
Drogadoszczescia witaj wśród nas :) opowiedz coś więcej nam o sobie :) zastrzyki na początku są straszne, mi pierwsze musiał robić mąż, teraz robię sobie je już niemal z zamkniętymi oczami :o
 
reklama
Kate na swiezo podali mi 8a, blastka do mrozenia byla jedna:) wiem, ze to i tak super - dzieki Tobie tak naprawde:)
Z tym usg jestem zla bardzo.
Na stronie kliniki napisane jest ze wizyta w 4-5tyg. Jezeli prawidlowo obsluzylam sie kalkulatorem ciazowym z ang strony inrernetowej, to dzisiaj jestem w 6 tyg 2dniu. Wizyty usg nie bylo zadnej:( dopiero 20.. czyli w połowie 7 tygodnia. Dlatego pewnie snia mi sie głupoty :/ Nie ogarniam tej mojej kliniki :/

No właśnie Emenems. Ty to znasz! :p


Niebajka nasz dr G tak wzywa na wizyty. Jednak jest to wtedy jedyna wizyta usg bo jest serduszko i odsyła do swojego lekarza. Za pierwszym razem zdarzyło mi się jednak, że nie było jeszcze serduszka więc zawołał za dwa tyg i już było i wtedy się pożegnał
 
Do góry