reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

niebajka ale do blastki dochodzi stosunkowo mało zarodków, i tak jak na 6 oocytów były 2 balstki to piknie;-)A czemu myślisz, że cos miało by się złego stać? wszystko będzie dobrze, beta wysoka przyrosty książkowe, a byłaś już na pierwszym usg? bo tak długo chyba czekasz, w którym tc idziesz ? bo w 6tc już bicie serduszka już można wylapać...a ty chyba już w 6tc jesteś?
Ogolnie wygląda to tak, ze po wykonaniu bety z krwi, idziesz do lekarza wtedy wizyta jest nie platna.Potem jest wizyta pęcherzykowa, czyli potwierdzenie pęcherzyka ciążowego z ciałkiem żółtym beta ok.1000, to jest dopiero potwierdzenie ciąży - wizyta pałatna. Za tydzień wizyta serduszkowa, tez platna. Ogólnie po wykonaniu bety (bezpłatnej) i wizyty tego samego dnia jesteś już poza programem i wszystkie wizyty są płatne.
 
reklama
Kate na swiezo podali mi 8a, blastka do mrozenia byla jedna:) wiem, ze to i tak super - dzieki Tobie tak naprawde:)
Z tym usg jestem zla bardzo.
Na stronie kliniki napisane jest ze wizyta w 4-5tyg. Jezeli prawidlowo obsluzylam sie kalkulatorem ciazowym z ang strony inrernetowej, to dzisiaj jestem w 6 tyg 2dniu. Wizyty usg nie bylo zadnej:( dopiero 20.. czyli w połowie 7 tygodnia. Dlatego pewnie snia mi sie głupoty :/ Nie ogarniam tej mojej kliniki :/

No właśnie Emenems. Ty to znasz! :p
 
niebajka jakby co nie jesteś już w programie i możesz iść gdziekolwiek na wizytę prywatną potwierdzić bicie serduszka. Bo tak naprawdę wizyta w 8tc to późna wizyta, ale może maja w tym jakiś swój cel. Ja po potwierdzeniu ciąży przez bete, wróciłam za tydzień żeby zobaczyć pęcherzyk no i ciałko. A potem zarodek z bijącym serduszkiem, to nie gwarantuje sukcesu, jednak jest trochę bezpieczniejsze.
 
Kate tak myslalam, ze pozno bardzo, ale nie chcialam wyjsc na niecierpliwa:/ w pon umowie sie do gina, u ktorego chcialabym prowadzic ciaze. Dla mojego komfortu pstchicznego.
Emenems czyli wizyte mialas w 6 tyg? Kurrr... ja to zawsze do tylu-.-
 
16 czerwca.
Dziewczyny a co powiecie na zalecenia mojej endokrynolog. Po becie poszlam z tym moim tsh 3,08. Dostalam euthyrox 25. No i diete. Cukier be, owoce do 16. Bez glutenu, bez mleka. Czy takie nagle odstawienie glutenu i nabiału jest dobre dla Kropka? Dzisiaj się zlamalam i zjadlam bulke.. i chyba pozbyłam sie juz wyrzutow sumienia..
 
reklama
Do góry