reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

he he komu to mówisz... ja miałam teraz trzytygodniową przerwę i chodzę po ścianach... a jak u nas na nfz są przewidziane tylko 3 usg w trakcie całej ciąży to chyba bym oszalała...
 
reklama
Czesc dziewczynki , dawno tu nie zagladalam bo zrobilam sobie przerwe po poronieniu. Dostalam info o Olusi od moich ,,starych,, staraczek. Wtrace 2 slowa chociaz widze ze niektore z Was sa dosc poirytowane. Ja tak jak i Kikifish mialam okazje spotkac sie z Ola osobiscie i jestem w pelnym szoku z tej wiadomosci na jej temat. Prawda jest taka ze jest to forum i kazdy moze ukrywac sie po jakims nickiem ale jestem wsciekla ze tak nas wkrecila . Czesto pisalysmy ze soba i tym bardziej jestem zla. Kwietniowki dzieki za ostrzezenie bo mimo ze strasznie jej wspolczuje to mam tez poczucie dziwnego strachu. Jej zachowanie jezeli jest to prawda jest bardzo niepokojace i skoro tak doskonale udawala to mysle ze zwlaszcza maz musi sie dowiedziec co sie z nia dzieje. Dzis wystarcza jej wymyslona historia a jutro moze okazac sie ze to malo i niedaj Boze ukradnie czyjes dziecko. Uwazacie ze ktos wtraca sie w jej zycie z butami ale ona nie ukradla cukierka w sklepie i ktos na nia naskarzyl tylko takie zachowanie moze okazac sie bardzo niebezpieczne zarowno dla niej jak i dla innych. Niektore z Was sa to nie dlugo ale my z Ola rozmawialasmy ok 2 lata dlatego ciezka to sytuacje zrozumiec. To tyle z mojej strony

Tola -ja zawsze fragmin czy clexane bralam o 7 rano a o19 acard. Te leki maja za zadanie rozrzedzenie krwi a co za tym idzie latwiejsza implantacje
 
witam...dziewczyny jak dlugo brac estrofem??? ogolnie jest tak ze w sobote mialam plamienie wiec potraktowalam to jako 1dc w niedziele juz krew i zaczelam brac estrofem 2x1.... i okres w poniedzialek znikł...:/... mam napisane na kartce 2-8dc i niewiem czy chodzi o to ze do 8dc brac estrofem czy jak??? wizyte mam 11dc .....
 
A ja np zrezygnowałam z estrofemu i nie brałam chociaz miałam przepisany bo estradiol miałam w normie wiec powodu nie widziałam ...
 
reklama
Jo.M przyznam babo że od dłuższego czasu "chodzisz mi po głowie"
Co u Ciebie?
Jakie plany?
Na placu boju zostałam z Toba z tych bardziej "ukorzenionych" tutaj :-)
 
Do góry