reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

vane76;- mysle ze 11 dzien to juz wstarczajacy do tesciku......:-), suuuuperrrr,

dziewczyny tak dalej z tymi krechami i betkami ja dopiero przed polowa lipca bede testowac..... ok 28.06. mam :-) transer.......mam nadzieje ze ta passssssa bedzie nadal trwala......
 
reklama
vane76, kama35-> wiecie, ja pierwszy test zrobilam w 6dpt. Mial czulosc 25jednostek i wyszlam druga bladziutka kreseczka i tez do konca nie dowierzalam, bo objawow bylo brak, a dzien wczesniej, pamietam jakby to bylo wczoraj, byla niedziela i caly dzien przewylam, ze sie nie udalo, bo mialam jakies skurcze w nocy,a skurcze to nic dobrego-> moj eMek caly dzien mnie uspokajal, wiec chyba to byl pierwszy objwa, histeria:-)). Pozniej zas codziennie robilam test, podobnie jak kama, az do betki, a kreseczka byla tylko ciemniejsza, az w koncu taka ciemna, ze ciemniejsza od kontrolnej. U Was zatem, tez nie ma inaczej-> udalo sie!!!:-). U mnie juz 19 tydzien sie zaczal, wygladam powoli jak balonik, ale jestem przeszczesliwa
 
PTENCER-oj dzieki za te slowa bo myslalam ze jakas obsesje mam ile ja mam ty testow:)jutro dzwonie do lekarza moze bede wiedziec kiedy usg,ja slyszalam ze ciaze z ivf liczy sie od punkcji plus dwa tygodnie czy to prawda?
 
Kama, Ptencer - chyba tez nie wytrzymam i jutro kupie nastepny test. Zwariowac mozna.
Wdzieczna jestem babeczki za ten wirtualny optymizm, to naprawde pomaga.
 
Dziewczyny zostały mi leki które mogę odsprzedać taniej,
leki ważne do 5-2012 estradot 100 cena apteczna 36.90, mam cztery opakowania, w tym jedno otwarte bez jednego plasterka, które mi zostały i mogę je sprzedać za 80.00 złotych łącznie, mam też feminatal metafolin 30 tabletek powlekanych najlepiej spożyć do 2/2012 - feminatal metafofiln od momentu planowania ciąży do końca 12 tygodnia firma merck cena apteczna 37.90 mogę sprzedać za 20 złotych.

Oraz mam do sprzedania lek trioxal 100 mg jest to lek przeciwgrzybiczy termin ważności 1.2012 cena 50.00

Koszty wysyłki w każdym przypadku to 5 złotych.
Zainteresowany osoby proszę o kontakt.
 
o dobry pomysł... dzieki:-) mam nadzieje, ze teraz nic nie stanie nam na przeszkodzie

alaT czyli obie podchodzimy w lipcu:-) musi sie nam udac!! i juz!!

Delfina witaj! Ja tez jestem Invictowa :-)
Asiiek- Ja prawdopodobnie rozpoczne wyciszanie pod koniec lipca.
Vane76- Cichutko gratuluje !!!! :-):-)
 
reklama
vane moja droga przepraszam za ten błąd ale ty i tak wiedziałaś że to do ciebie-no i dobrze..... Sciskam cieplutko
"ptencer-balonik"- brzmi nieźle.... hihihi
ala to ty też już bliżej niż dalej -powodzenia !!!
Asiiek -jak tam ?
lena-ja też powoli zbliżam się do celu.... jadę po mrozaczkipod koniec czerwca
kama - ależ ci zazdroszczę... mam nadzieję że niedługo dołączę.....

MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNKI !!!
 
Do góry