reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Laura81 - nie martw sie, skoro betka rosnie to musi byc dobrze. Iniiia - nie jest tak zle, liczy sie jakosc i odrobinka szczescia a nie ilosc pecherzykow. Magdalena - przykro slyszec, ze test wyszedl negatywny, ale jeszcze nie wszystko stracone. Ja nie licze na sukces, wlasnie pojawily mi sie jakies brazowe plamienia wiec pewnie zbliza sie @...
 
reklama
vane nie popuszczaj jeszcze! może to plamienia na zagnieżdżenie.... nie poddawaj sie jeszcze trzeba wierzyć do końca, a sama wiesz że nastawienie to połowa sukcesu!!!cały czas ci kibicuję!!!!! jak zaczęłam was czytać to twój post przeczytałam pierwszy, mam do ciebie jakiś sentyment i wierzę że ci się uda ;-)ściska mocno :)
 
bzzzz - kochana jestes, moja droga Wrozko. Jak sie uda to bedzie Twoja zasluga
(hihi). Dzisiaj nie moglam za bardzo spac i po obudzeniu sie zaraz zrobilam test (mialam jeszcze 1 w zapasie, za ktory zreszta zabolilam jakies 100 zl i obiecalam sobie, ze wiecej takich drogich zabawek nie bede kupowac) no i co zobaczylam??? : II
Coz, ja jestem gatunkiem-niedowiarkiem i oczywiscie przetlumaczylam sobie, ze to na pewno z powodu duzej ilosci lekow ale nawet jak betka wyjdzie negatywna to usmieszek na twarzy pozostanie - bo te czerwone kreseczki to taki piekny widok. U mnie jest 11 dpt z tym ze zarodki byly jedynie 2dniowe. Jak myslicie kobietki, nie za wczesnie na II?
 
Dzisiaj nie moglam za bardzo spac i po obudzeniu sie zaraz zrobilam test (mialam jeszcze 1 w zapasie, za ktory zreszta zabolilam jakies 100 zl i obiecalam sobie, ze wiecej takich drogich zabawek nie bede kupowac) no i co zobaczylam??? : II
Coz, ja jestem gatunkiem-niedowiarkiem i oczywiscie przetlumaczylam sobie, ze to na pewno z powodu duzej ilosci lekow ale nawet jak betka wyjdzie negatywna to usmieszek na twarzy pozostanie - bo te czerwone kreseczki to taki piekny widok. U mnie jest 11 dpt z tym ze zarodki byly jedynie 2dniowe. Jak myslicie kobietki, nie za wczesnie na II?
jak test jest pozytywny 11dpt, to nie moze to byc juz wplyw lekow:-)i pocichutku juz gratuluje:-)
 
Ptencer - ja uwazam Ciebie za znawczynie tematu, wiec skoro tak mowisz to az mi glupio nie wierzyc. W razie czego po betce bede dziekowac...A u Ciebie juz 18tydzien mija? Ale ten czas leci.
 
vene napewno sie udalo :-) Bedzie dobrze zobaczysz:tak: A mi sie usmiech od ucha do ucha pojawia,jak czytam posty o II kreseczkach:tak:

U mnie ok.Mdlosci zniknely,od poniedzialku wracam troche do pracy,jak narazie bede robic 2 dni w tygodniu a potem sie zobaczy.

Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciukasy za wszystkie kobietki przed i po transferach:tak:
 
VANE-kochana takie cichutkie gratulacje dla was,11dpt to musi byc juz ok ja swoj test robilam w 7 dpt i nie dowierzam do dzies a dzis mam 13dpt i oczywiscie jak zawsze z rana sikaniec robiony mam nadzieje,ze juz przestane je robic bo w domu to tylko sie smieja oczywiscie pozytywnie ze zwariowalam trzymam kciukaski buziaki!!!!
 
czarny kot - fajnie by bylo...dobrze, ze wracasz powoli do normy

kama - masz zaciecie do tych testow. Ja wiecej nie zrobie, poczekam do bety. Wczoraj poprosilam M-ka zeby mi test kupil wiec przynosi cala paczke ale czego - testow owulacyjnych, ach te chlopy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kama - tak wariat jestes, musze przyznac ale ja tez juz powoli schizuje, jak glupia ciagle zerkam na ten test. Nie mam zadnych objawow.
 
Do góry