reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Super dziewczynki , ale piękne wieści :-)
Emenems dobre :-) pewnie tak , kobietka jak nic :-)

Ja dziś badania robiłam TSH,WR, Toksoplazmoza i mocz wyszły ok chyba , co raz bardziej boje się czwartku...
 
emenems powiem Ci ze nie wiem, z naukowego punktu widzenia obstawiam chłopaka. Z zarodków 5AA w 70% masz chłopców a reszta to dziewczynki. Może po prostu będzie miał ciężki charakter po tatusiu:-D wytępię te fochy:-p
 
Kate a sa jakies ogólne statystyki dla in vitro ?
Bo ja oczywiscie nie mam pojecia jakiej klasy był moj, Sporoboje uzyskać ta informacje w piatek - no chyba je klasyfikują ?

Musze zamówić kopie całej dokumentacji to tam powinno byc - płacisz pare zeta, piszesz podanie z dwoma podpisami i wysylaja kopie całej dokumentacji medycznej to tam powinno byc
 
emenems ogólnie po in vitro rodzi się więcej chłopców, średnio do 3 dnia rozwijają się wszystkie podobnie.Potem wchodzi genom zarodka i zaczynają się różnie rozwijać. Najszybsze zarodki to często chłopcy i te zarodki idą w pierwszej kolejności bo są najwyższej klasy a potem wracamy po "gorsze" czyli po nas - kobietki :-D
 
kate_p7 - dziś juz mi lepiej, wróciłam do normy.

OlaSzy - ciesze się, że u Ciebie wszystko ok. Może uda nam się spotkać kiedy na ciężarówkach :)

Niebajka, OlaSzy - może życie erotyczne się waha, hehe. Ciągle musze sobie coś pchać dopochwowo, teraz globulki i mąż narzeka, że nie można nic. Albo kombinuje, żeby było coś przed zapodaniem globulki. Generalnie moje libido nie jest powalające.

szila - 1 Ds to pierwszy dzień stymulacji. Narkoza jest krótka przy punkcji, więc się nie martw. Ale zawsze możesz zapytać o alternatywę.
Co do dr Sz, to odradzam ja, bo do symulacji nie bardzo się nadaje. Proponuje Kunickiego, ew. Pałaszewskiego, ale on też jest specyficzny. W recepcji powiedz do jakiego lekarza chcesz, to Cię umowią jeśli będzie miejsce.
 
Kate - no ja marze o chłopcu e takim sensie ze maz córkę ma to fajnie chłopak, bo i młoda moze lepeiej jej bedzie "bez konkurencji" bo i tak biedna pokrzywdzona z dala id taty, po drugie fajnie by maz miał córkę i syna po trzecie w rodzinie jest jedna wnuczka, corka siostry i moja teściowa tez ttlko wnuczkę jedna ma( córę meza) a ja hmmm ja to jak kazda po in vitro - byleby zdrowe!!! A chłopiec lekko mnie przeraża , całe zycie z babami, młodsza siostra, siostrzenica corka meza wiec przy chłopcu bym prwnie zdziczała.

Maz to sie podśmiewa bo on widzi ze mnie to przeraża, on bardziej na luzie, moze Dlatrgo ze Karolina była mega spokojnym niemowlakiem.

Śmiał sie wczoraj pol dnia jak js wpadlam w przerażenie mowiac " ale ja nic nie mam!!" W sensie dzieciowych rzeczy :D nagle ogrom tego mnie przerósł :D

A dzis w nocy znowu brzuch mnie bolał i nie mogłam spac ( taki bol monotonny i nie mega mocny to nie brałam no spy jeszcze) i maz o 2.30 wstaje do pracy a od 1 lezal ze mna i mowil ze jestesmy w tym razem i poleży ze mna :)

A druga taka miła sytuacja to dzis w pracy, niedobrze mi było i nic nie jadłam od rana, maz zajrzał do biura i pyta na co mam ochote a ja "na jajecznice" ( jedyne co mi reno wchodzi) a on ze szybko skoczy do domu na swojej przerwie i mi zrobi i przywiezie :D hahahah nie miałam sumienia. Zmęczyłam bułkę.

Hess - no widze ze dzien matki cie motywuje - dziewczyny maja racje, teoje dziecko czeka na twoja szczytowa formę!! Masz byc matka idealna :D jak kazda z nas hehe wiec sie odlecą babo do 08 niedaleko!
 
reklama
Dziewczynki kochane kalendarz wrzucę jutro rano bo dziś już się nie dowloke do komputera.... Tylko piszcie mi tu grzecznie kogo na kiedy wpisać :)
Kate a jak radzisz sobie z bólami głowy? Ja od paru dni czuje ze nadchodzi migrena.... Jak nie mogę wziąć mojego lekarstwa na migrene to trwa ona nawet 4 dni :( a teraz oczywiście nie mogę go wziąć :(
 
Do góry