reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No z tym wzruszaniem nie przesadzajmy :)
Chcialam wejść sama, zawsze z mezem ale bałam sie ze jak zle wieści beda to wolałam sama mu to przekazać. Lekarz potem Zawowal meza i pokazał mu naganie usg :) po prostu miło było :)
 
reklama
Sykatynka - jak szaleć to szaleć :)

Moje maleństwo ma sie dobrze, jest w idealnym miejscu w macicy, ma 7mm i zgadza sie wiek ciazy z ivf czyli 6t3d dzis.
Kazał brac 50 luteiny 3x1, jak nie ma plamien bo jest ok, za dwa tygodnie przejsc na setkę bo wtedy spada naturalna produkcja. Taka sytuacja :)
Tętni juz jest maz nagrał :) smiga jak dzikie.
Objawów ciążowych typowych nie ma oprcz bylejakiego samopoczucia rano.

Termin 11.01 miesiac po moich urodzinach :)

Gratulacje !!!!!!! :)))))

Dziewczęta moja beta dziś to 724 :) czy mi sie tam przypadkiem bliźniaki nie zrobiły?

Tobie również!!! :)))

Dzień dobrych wiadomości:)
ja też już TAK chcęęe....
 
Sykatynka beta cudowna. wiem, że jedna dziewczyna na forum na zakfalifikowanych do MZ miała podaną piękną blastkę a ona się podwoiła i zostałam mamusią bliźniaków:tak:rzadkie są takie przypadki ale jak najbardziej możliwe
Emenems super że maluszek się pięknie rozwija:sorry:
Agulla wiedziałam że będziech zachwycona wsypą, a powiedz jaką miałaś pogodę?ja miałam w planach na kolejne wakację skoczyć na Teneryfę ale z dziekiem rocznym to może 6 godzinny lot sobie odpuszczę i uderzymy znowu w grecką wyspę. W tym roku odpuszczamy chyba nawet polskie morze bo za dużo wydatków z remontami. Ciesze się że wracasz do walki i już życze powodzenia

Życzę Wam spokojnych i nudnych ciąż:tak: a reszcie dziewczynom zarazicielskie wiruski ciążowe &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


 
Dziewczyny gratuluje pozytywnych wynikow i wysokich bet!! ;-)


sykatynka gratulacje... ktory to twoj dzien dzis? mialas podana blastke?jak robilas bety? tzn ktory dpt?;-)

Enemens gratuluje serduszka!:tak:


Kate hmmm odnosnie bety to roznie jest.... u mnie przy blizniakach z poczatkiem mialam niskie wartosci tzn zaczelo sie od 55 a potem piela sie w gore...tzn mialam na mysli ze mialam niska bete w 11 jak na blizniaki... ale potem rosla ladnie..;-)
 
Olusia ja właśnie słyszałam że beta jest jakby charakterystyką zarodka a nie matki:eek:. No i lepiej te 30% gdy beta się pojawia dopiero 10dpt to właśnie bliźniaki jedno jajowe lub dwujajowe. Nie wiem jak to naprawdę jest, ale pamiętam rozważania twoje i kasik na temat bety.


sykatynka na pierwszym usg już powinno być widać czy to bliźniaki jednojajowe bo wtedy dwa ciałka żółte są;-).


Emenems no to już na ciężarówki możesz się przenosić, a potem kolejne studium strachu usg genetyczne:-D
 
reklama
Kate akurat bede 12 i 13 tydzien ciazy w Polsce i tam zrobie - to w którym lepeiej ? Pappa tez zrobie
 
Do góry