reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

emenems niby najoptymalniejszy jest 12tc czyli od 12tc1dz do 12tc6dz bo błąd jest chyba mniejszy, poza tym czasem kosci nosowej jeszcze nie ma w 11tc a potem w 12tc już jest. Tlko z tym 13tc to możesz maksymalniedo 13tc6dz zrobić badanie. A z testem Pappa to już dziewczyny pisaly, wiec powtarzac się nie będę, dystans i spokoj w stosunku do wyniku.
 
reklama
No ale zrobie co nie? No to tak bedzie to usg genetyczne a czy to wczesniej musze zgłosić w gabinecie ze takie chce ? Czy po prostu sie umowic ?
 
ty lepiej się umow na ten sam dzień:-) ja zrobiłam 1-2 dni później pobranie krwi, wyslalam wyniki a potem czekalałam na maila zwrotnego po korelacji.
 
Olusia, miałam podana blastke 3bb, beta w 7dpt 88, w 9dpt 352, w 11dpt 724.... Powiem tak, wolałabym żeby to faktycznie świadczyło o zdrowej o dynamicznie rozwijającej się ciąży niz o blizniakach i tego się na razie trzymam, ale oczywiście jakby miałaby być dwojeczka to też będę się cieszyć.... Chociaż to zdwojony strach by był....
 
emenems usg genetyczne robi się u specjalisty nie 'zwykłego " ginekologa. Może sprawdz czy możesz bo z NFZ odsyłają ginekolodzy, ale nie wiem czy to jest płatne. Jak będziesz dzwoniła to się zapytaj czy lekarz ma certyfikat FMF nie PTU. No chyba ze to klinika typu Invicta to raczej maja na stanie lekarza do usg i testu.
 
Wiesz co ja w pl chodze do babki ktora jedt ginekologiem poloznikiem i zajmuje sie patologiami ciążowymi wiec chyba robia
Taka ma oferte
Oferta

Nowoczesna antykoncepcja
Diagnostyka i terapia wad płodu
Prowadzenie ciąż patologicznych i fizjologicznych
Ultrasonografia 3D/4D

Ale zapytam przy rejestraci
 
Emenems w Invikcie tylko dwoch lekarzy robi usg genetyczne, pozniej pobieraja krew i po kilku dniach (nie pamietam ilu) masz wizyte u genetyka z interpretacja wynikow bo sama nic z nich nie wywnioskujesz.
 
reklama
Emenems ja genetyczne usg będę miała wykonane w 13 tyg i 4 dn , więc chyba ostateczny termin na wykonanie , a nie wiem jakie mój doktorek ma zdanie na temat testu pappa , ciekawe czy mi go zleci i sama nie wiem czy chcę go robić , nie potrzebny stres chyba , po Kiki wiem ,że może się mylić ....
 
Do góry