reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzisiaj się chwalę :)

Wczoraj wieczorem byłam na kontroli u ginekologa :) Po moich ekscesach z krwawieniem i plamieniami ani śladu, kosmówka bezpieczna, nigdzie się nie odkleja, żadnych nowych krwiaków :) A moje maleństwo? Zaskakuje mnie! Już 3,34 cm i rozwija się prawidłowo. Rączki, nóżki coraz bardziej przypominają te ludzkie i znowu tańczyło na USG:-)
Życzę każdej z Was takich widoków i takich emocji!
 
reklama
Sykatynka - jak szaleć to szaleć :)

Moje maleństwo ma sie dobrze, jest w idealnym miejscu w macicy, ma 7mm i zgadza sie wiek ciazy z ivf czyli 6t3d dzis.
Kazał brac 50 luteiny 3x1, jak nie ma plamien bo jest ok, za dwa tygodnie przejsc na setkę bo wtedy spada naturalna produkcja. Taka sytuacja :)
Tętni juz jest maz nagrał :) smiga jak dzikie.
Objawów ciążowych typowych nie ma oprcz bylejakiego samopoczucia rano.

Termin 11.01 miesiac po moich urodzinach :)
 
Ola Szy super wieści , ciesze się ,że nie ma śladu po tych krwiakach :-)
Sykatynka cudnie przyrasta :-) podwójne szczęście ? :-)
Emenems gratuluję pięknych widoków :-)

Cudne wieści dzisiaj oby tak cały czas było :-)
 
sykatynka każda ciąża jest inna, w jednej masz takie przyrosty a w innej jest inaczej. W teorie z bliźniakami nie wierze, raczej w zdrowego silnego człowieka. Powiem jedno, ale będziesz wymiotować:-p bo im większa beta tym silniejsze dolegliwości:-) to dzisiaj który dzień?
 
reklama
Kate już zaczynam to odczuwać.... Czasem jest mi niedobrze ale nie wiem czy to sobie wmawiam czy nie... Dziś 11 dpt, poprzednio w 10 dpt miałam wartość bety 152 więc roznica jest.... Ale nic to każdy objaw przyjmę z otwartymi rękoma, oby maluszek rósł silny i zdrowy :) chyba we wtorek powinno być widać pęcherzyki bo ponad 1000 skoczy na pewno :)
Emenems - wzruszylas się? Gratuluję najpiękniejszego widoku w życiu! Dobrze że wszystko w porządku i mogłaś się uspokoić...
 
Do góry