reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kurcze myslalam ze tylko na mnie sie wszytko tak co zle skupiło endometrioza, laparotomia miesniaków, niedrożny jajowód oraz AMH niskie 1,4 ale widze ze te chorobska nie wybieraja i mlodsze tez dziewczyny niestety atakuja. Podziwiam Was wszystkie za wytrwałosc , tym ktorym sie udalo gratuluje. Ja przygotowania do drugiego podejscia dwa cykle musze odczekac i dzieki rada agipl juz forsuje u lekarza aby mi podano w 3 dobie zarodek;) oczywisciwe jezeli bedzie taka szansa:-) pozdrawiam i zycze miłego dnia ja dzis na rowerze smigam
 
reklama
inga_po- faktycznie mamy podobny przebieg chorób:/ Endometrioza to straszne cholerstwo... Najbardziej obawiam się że mimo stymulacji przy tak niskim AMH nie będzie wiele jajeczek :/ jak to było u Ciebie?

Z dojazdami tym razem korzystamy z PKP Intercity:p 3 h i już:) zobaczymy co to będzie..
 
Megi ja mam jeden sprawny jajnik, i mialalm 7 zapłodnionych 4 do drugiej doby przeszły ( 3 mrozaki)
Mialalm tzw chyba u was protokół długi, pierw spray do nosa 3 tygodnie potem 14 dni 225 menopuru i sie udało. Tez mam niskie amh :)
 
megi88-bylam na wizycie konsultacyjnej u lekarza, który właściwie wstepnie nas zakwalifikował do programu rządowego :) Muszę zrobić jeszcze kilka badań i zgłosić się na ostateczną wizytę kwalifikacyjną. Też się lecze w Invikcie, tyle że we Wrocławiu.
Mam macicę jednorożną i tylko jeden jajowód-w dodatku niedrożny. Na szczęście wyniki w normie..
Damy radę!;)
 
Jasne ze dziewczyny dacie rade;) ja jestem duzo starsza więc cudów nie ma zaczynam brac DHEA bo tak wszyscy zachwalaja że poprawia jakosc komorek.
Meggi w tym lewym co byly pobrane jajeczka bylo ich 4 jedno dojrzale w prawym nie ruszanym bylo 4, dwa dni przed pobraniem mialam wyniki Estriadol 1261 . Z wyjasnień dr dowiedzialam się, ze nie da się dostać do prawego jajnika ponieważ można naruszyć narzady wewnetrzne tak jest ulozony. Mialam krótki protokoł i monepur w dawce 225 ml , teraz stwierdził, ze leki będziemy zmieniać. Takze zobaczymy moja to mniejsza kilniak ty jesteś w rękach bardziej dośwadczonych lekarzy w kwesti inf powodzenia zycze;):-)
 
39 takze juz niezbyt ciekawie no ale próbuje jestem silna zawodniczka :) dzieki podpowiedzi dziewczyn mam zamiar troszke pomoc sobie zeby bylo lepiej przy next inf;) A za Ciebie Emenems trzymam kciuki bo wyczytalam że jestes po transferze;) kazda z nas to odzielny przypadek ale im wiecej sie udaje zajść z takim przypadkami chorob tym wieksza nadziej;):-)
 
Inga dziekuje :)

Ja ci mowie, mialalm stymulacje 5 tygodni i tez z jednego jajnika, z lewego 7 jaj z drugiego 2 ale słabe od razu odpady w zawodach, 4 sie zaplodnily i podzieliły na4, u mnie juz zamrażali po 48h wiec nie wiem jak one by dalej sobie radziły.
Nie wiem tez jakiej klasy bo u nas takiego info nie ma.
Wiec pozostaje mi tylko czekac na test za dwa tygodnie....czeka mnie cały tydzien w domu s dzis o 14 skończyły mi sie pomysły na to co moge robic ... Hahahaga bedzie grubo
 
W takim razie jestem dobrej myśli może coś tam się wyhoduje:-)
Emenems - ja w tym tygodniu byłam cały tydzień na L4 po histeroskopii i chata cała wysprzątana:p
 
reklama
Megi88 hahahaha no ja tez cos porobie ale wiesz, maz kazał wziac zeby sie nie przemęczać ew. Zeby nie miec sobie nic do zarzucenia... No ale serio :D ja na codzień mam dwie prace i trenowalalm 6 razy w tygodniu - ledwo mialalm czas na jedzenie a tutaj ? Haha masakra :) cos wymysle
 
Do góry