reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny ja mialam podane 2 zarodki przy 1 podejsciu - 4B i 6B w 3 dpp...jakiej jakosci one byly slabe, srednie?slabe szansE z takimi, srednie?, minimalne MIALAM? dobre, super to napewno nie byly:-(.......
na to nie ma teorii, często dziewczyną z duuuzo gorszymi zarodkami się udaje, a czasem z pięknymi blastocystami się nie udaje
 
reklama
meg - no ja jeszcze chwilkę ,ale zleci szybko, tez nie byłam jeszcze u kontroli

kama -nieźle-zaciskam kciukasy jeszcze mocniej

matylda- tylko pozytywne myślenie....

pozdrawiam wszystkie babeczki ...
 
Probuje dodzwonic sie do Angeliusa-Provity i graniczy to z cudem narazie, ma moze ktoras nr do jakiegos lekarza, prywatny????????? Gdybym mieszkala w polsce to bym tam podeszla, ale nie mieszkam:-(. Z gory dzieki
 
Dziewczyny moje kochane nie wiem jak mam wam dziekowac za wsparcie przy tak mocnych i szczerych kciukasach musi sie udac za 3 tyg.transferek boje sie i zarazem tak jestesm szczesliwa.
Matylda-badz dzielna odpoczywaj wlacz sobie jakos komedie by tak bardzo nie myslec o jutrzejszym dniu ,wiem ze to trudno bo sama nie wierze z e to pisze bo jestem pod mamym stresikiem ale trzymamy kciukaski mocno i odezwe sie po .
 
Witam jestem tutaj pierwszy raz ,ale drogę mam za sobą długą ,czytam wasze posty i się doświadczam. Mam za sobą 4 inseminacje i jedno inv ,wszytko nie udane,ostatnie bardzo świeże bo z maja i tak jakoś nie mogę się pogodzić z obecną chwilą ,dlatego tu jestem.Staramy się o dzidzię już 5 lat i nic a latka lecą , oboje z mężem jesteśmy zdrowi ,no może na początku mąż miał słabe parametry nasienia ,no ale na obecną chwile jest norma i nawet zarodki były jak najbardziej ok 4A i 8B (tylko dwa) ,za 3 miesiące kolejne podejście ,może znacie jakieś magiczne zaklęcie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry