reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

MATYLDA78-trzymaj mocno kciuki ja we wtorek z caledo serca bede z toba nie sciagaj zlych mysli musi nam sie udac szczescie tez do nas nalezy maj to piekny miesiac i nam sprzyja.Sciskam
 
reklama
Mam pytanie czy ktoras z was wie jak to jest w koncu z tymi plynami zapachowymi np;mydlo,szampon,perfumy,kurcze rozne zdania slysze a tak naprawde bardzo nie przestrzegam i obawiam sie ze moze powinnam?
 
Co do kosmetykow, makijazu-> ja stosowalam jak zawsze i w dniu punkcji (i przed rowniez) i transferu (jak i po).
kama35-> ale mocarze z Twoich komoreczek:-)
 
kama35; zaje...., zaje... fajnie, super mocarze czekaja na ciebie.....fajnie ze to juz jutro co?.....15.00 trzymam kciukasy i nie tylko kciukasy....:-)
 
witam
Ja jestem po udanym icsi, 27 kwietnia miałam podane 2 blastocysty 4 AA i 3 AB, 9 dpt moja beta wynosiła 132,7, 12 dpt 236 (tu był stees, ze mało przyrasta) a 14 dpt 512, zaś 22 dpt 10 232:-)
teraz czekam na usg serduszkowe
Co do kosmetyków, ja stosowałam firmy oilan, a 2 dni przed punkcja do transferu w ogóle sie nie malowałam
 
dziewczyny ja mialam podane 2 zarodki przy 1 podejsciu - 4B i 6B w 3 dpp...jakiej jakosci one byly slabe, srednie?slabe szansE z takimi, srednie?, minimalne MIALAM? dobre, super to napewno nie byly:-(.......
 
Ostatnia edycja:
MATYLDA78-trzymaj mocno kciuki ja we wtorek z caledo serca bede z toba nie sciagaj zlych mysli musi nam sie udac szczescie tez do nas nalezy maj to piekny miesiac i nam sprzyja.Sciskam[/QUOTE pisze:
Kama35- droga moja, ja juz za Ciebie kciuki trzymam z calych sil, komoreczki masz silne wiec pewnie Ci sie uda! Od czarnych mysli sie juz uwolnilam, bedzie dobrze- bo tak ma byc!
Daj znac jutro jak sie czujesz po transferze. Ja sie zamelduje we wtorek :)

Co do stosowania kosmetykow, to mi nic tu nie mowili, zeby czegos nie stosowac lub ograniczyc, wiec to chyba zalezy od kliniki.

Ewelina26 - GRATULACJE!!!!! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
bzzz - kochana ja czuje się nawet dobrze, wróciłam do pracy ale nie byłam jeszcze u lekarza na kontroli po zabiegu. Pomyslałam że pójdę jak dostanę @ ale nie wiem czy to dobrze. Może powinnam iść wcześniej????????
Ty jak się czujesz??? Widzę że startujesz, więc pewnie jesteś szczęśliwa?
 
Do góry